HABER /  GÜNCEL

İsmail Hakkı Pekin'den şok eden bilgi: FETÖ'nün toprağa gömülü 2 milyar doları var

Emekli korgeneral İsmail Hakkı Pekin, FETÖ'nün finans yapılanmasında dair şok edici bilgiler paylaştı. Pekin, FETÖ'nün Türkiye'de toprağa gömülü 2 milyar doları olduğunu ve bunun uzaydan da gözüktüğünü söyledi.

Emekli korgeneral İsmail Hakkı Pekin, katıldığı Beyaz TV’de FETÖ’nün Türkiye’de hala çok büyük bir miktarda parasının olduğunu söyledi.  FETÖ'nün finans yapılanmasından bahseden Pekin, çarpıcı açıklamalarda bulundu.


FETÖ maddi olarak çok güçlü olduğunu vurgulayan Pekin, 'Bu paraların bir kısmını yurt dışına kaçırdılar. Bir hafta önce gelen bana gelen istihbarat bilgisine ise; FETÖ'nün Türkiye'de hala parasının olduğu, hatta bu paraların bir kısmının gömülü olduğu şeklinde' dedi.

UZAYDAN GÖZÜKÜYOR
Uzaydan çekilen fotoğrafların Kocaeli’den bir araziye ait olduğunu belirten Pekin, şu ifadeleri kullandı:

'Burası Kocaeli'nde bir yer hatta arazi devlete ait. Bu arazi bir şirket tarafından kiralanmış ama orada bir faaliyet yok. Uzaydan da fotoğrafları çekilmiş; toprak altında bunlar farklı renklerde gözüküyor. Bana söyledikleri 2 milyar dolar bir rakam, belki daha fazla da olabilir. Başka yerlerde de gömülü paraları olduğu şeklinde bilgiler var.'

AMERİKA GÜLEN'İN YERİNE KİMİ DÜŞÜNÜYOR?
FETÖ'nün iadesi konusuna da değinen Pekin, 'İadesi konusunda tereddütüm var. Ama Gülen'in kullanım ömrü bitmiştir. Örgütün kullanım ömrü devam edecek. Yani örgüt Gülen'den sonra da devam edecek. Fethullah Gülen'in altında, Gülen'in yeri için mücadele eden iki - üç isim var. Büyük ihtimalle gülen lider olarak artık son günlerini geçiriyor' şeklinde konuştu.

ÖNCEKİ HABERLER
Emekli maaş zammı 2019 ne kadar oldu Ocak ayı ödeme günü
Furkan Korkmaz yıldızlaştı takımını galibiyete taşıdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Beni ipe götürüp sallandıracaklarmış...'
Delidir ne yapsa yeridir anlayışına Yargıtay’dan son nokta
Türel: ‘Avni Tolunay halkına müjde verdi’
29 Ekim resmi tatil mi 2019 okullar kaç gün tatil olacak?
Yorumlar 18 yorum