BIST 1.331
DOLAR 7,78
EURO 9,44
ALTIN 459,71
HABER /  MEDYA

İlişki Durumu Karışık son bölüm-14. bölüm fragmanı

İlişki Durumu Karışık son bölüm ekran başına kilitledi. Ayşegül'ün köpeği Can'ı ısırdı kuduz paniği yaşandı. Murat'ın film teklifine hayır diyen Can'ın yeni planı ne? İlişki Durumu Karışık 14. bölüm fragmanı internethaber'de.

Abone ol

İlişki Durumu Karışık son bölüm ekran başına kilitledi izleyin. Peki İlişki Durumu Karışık 14. bölüm fragmanlarında neler yaşanacak?  İlişki Durumu Karışık 13. bölümde işler iyice karıştı. Murat'ın film teklifine kesin bir dille hayır diyen Can'ın yeni hedefi ne? Ayşegül'ün eve aldığı köpekten korkan Can'ın komik halleri son bölümde çok güldürdü. Köpeğin ısırması üzerine kuduz olan Can Ayşegül'den nasıl bir intikam alacak. İlişki Durumu Karışık son bölüm kesintisin izleyin. İlişki Durumu Karışık 14. bölüm fragmanı ise internethaber'de olacak.

screen-shot-2015-10-04-at-09.59.27.png

NESES KESEN 13. BÖLÜM FİNAL SAHNESİ

İlişki Durumu Karışık 13. bölümde neler oldu?

Can, oynayacağı filmin yapımcısının Murat, senaristinin Ayşegül olduğunu öğrenmiştir. Büyük bir şaşkınlık yaşayan Can bu işten kurtulmanın yollarını ararken; Ayşegül, Murat’ın neden Can’ı filminde başrol olarak oynattığının cevabını almanın peşindedir.

Can ve Ayşegül arasındaki ipler gerilmişken beklenmeyen bir misafir bir anda tüm atmosferi değiştirir. Hırsız olayından sonra Ayşegül’e kötü davrandığı için Tahsin tarafından uyarılan Mediha, Ayşegül ile barış sağlama yollarına gider. Mediha’nın ‘sevgi dolu’ tavırları Ayşegül’ü büyük bir şaşkınlığa sürükler.

screen-shot-2015-10-04-at-09.15.10.png

Bu sırada eve gelen Elif, Ayşegül’ün sabrını zorlar ve işler içinden çıkılmaz bir hal alır. Bütün bunlar yaşanırken, Murat Ayşegül’e sürpriz bir teklifte bulunur. 

12. BÖLÜMDE BU SAHNE AKILLARA KAZINMIŞTI

12. BÖLÜM ŞOK EDEN FİNAL SAHNESİ!

 

 

ÖNCEKİ HABERLER
AB'den Akdeniz'de insan kaçakçılarına karşı yeni operasyon
29 Ekim ne zaman-kaç gün tatil 2015
Antalya'da deprem panik yarattı!
Bomba iddia! Yalçın Topçu'dan istifa resti
Olay 'Hakan Fidan' iddiası: 1 Kasım'dan sonra...
Merkez Bankası net rezervleri 5 milyar dolar düştü! İşte kasada kalan para miktarı
Yorumlar 5 yorum