BIST 9.722
DOLAR 32,55
EURO 34,82
ALTIN 2.440,38
HABER /  MAGAZİN

Hülya Avşar'a sandık başında imza şoku

İstanbul Sarıyer'de oy kullanan Hülya Avşar, başkasının yerine imza attığını öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

Abone ol

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, Sarıyer'de oy kullandı. Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi'ndeki 1021 nolu sandığa oyunu kullanmak için gelen Avşar, başkasının yerine imza attı.

Ardından oyunu kullanmak için kabine ilerleyen Hülya Avşar, bu kez de kabin girişini bulamadı. Görevliler Avşar’a girişi gösterdi. Kabine giren Avşar, kendi isminin olduğu yere imza atılması nedeniyle oyunun geçerli olup olmayacağını sordu. Sandık başkanı ise tüm mesuliyetin kendisinde olduğunda ifade ederek, Avşar’a bir sorun olmayacağını söyledi. Bunun üzerine kabine giren Avşar, oyunu kullandı. 

070620151506270464337.jpg

"ÇOK YORULDU İNSANLAR"

Oy kullandıktan sonra bir açıklama yapan Hülya Avşar, “Söylenecek tek kelime herkes için hayırlı olsun. Çok yoruldu insanlar memleket meselelerinden. Memleket meseleleri sebebiyle insanlar düzenlerini kurmakta zorlanıyorlar, hayatlarını yönlendirmekte zorlanıyorlar. Artık mutlu, huzurlu, keyifli, eğitime değer verilen, herkesin çocuğuna daha fazla zaman ayrılabileceği, gerçekten gelişen bir ülke olmak istiyoruz. Zaten bu dönemde olmazsak, bir daha da olamayız diye düşünüyoruz. O yüzden her şeyin hayırlısı olsun. ‘Bunun yolu hangisi diyeceksiniz?’ Bunun yolu bence sandıklardan bu sefer çıkacak olan aklın yolu birdir yolu olmalı”

Avşar, kızı Zehra’nın bu yıl 17 yaşında olduğu için oy kullanamadığını da sözlerine ekledi.