BIST 4.752
DOLAR 18,82
EURO 20,50
ALTIN 1.159,09
HABER /  MAGAZİN

H&M Balmain skandalı Fatih Ürek anlattı

H&M Balmain organizasyonu sosyal medyaya bomba gibi düştü. İzdiham yaşayan ve davetliler arasında en çok dikkat çeken isimlerden Fatih Ürek yaşadıklarını ve aldığı ürünlerin fiyatını açıkladı.

Abone ol

H&M Balmain'in 'indirimli' organizasyonunda yer alan 200 VIP davetlinin alışveriş sırasında yaşadığı izdiham sosyal medyada yerden yere vuruldu. Aralarında ünlü isimlerin de olduğu davetliler büyük indirim yapılan kıyafetleri alabilmek için adeta birbirlerini ezdiler. Davetlilerden ünlü şarkıcı Fatih Ürek ile modacı Nur Yerlitaş'ın kıyafetleri alabilmek için birbiriyle yarışması sosyal medyanın diline dolandı.

Ürek, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, alışveriş esnasında yaşadıklarını, sosyal medyanın kendilerine yaptıkları 'görgüsüz' eleştirilerini nasıl değerlendirdiğini ve aldığı ürünleri anlattı.

İşte Ürek'in o açıklamaları:

Aslında biz VIP davetli olarak gittik. Başta her şey normaldi, bizi şampanyalarla karşıladılar...

Ama kapılar açılınca neye uğradığımız şaşırdık... İnsanlara bir haller oldu, çıldırdılar...

"KENDİMİZİ O ÇILGINLIĞA KAPTIRDIK"

Biz de kendimizi o çılgınlığa kaptırdık...Elimi uzattığım kıyafete bir başkası yapışıyordu, fenalaşanlar oldu...Nur Yerlitaş bayılacak gibi oldu, hemen sakin bir yere götürdük...

"FIRSAT BU FIRSAT DEYİP..."

Ben de  bir köşeye oturup, sakinleşmek istedim. O arada bir mankenin üzerindeki ceketi kimsenin almadığını fark ettim, fırsat bu fırsat deyip üzerinden çıkarıp aldım. 

 "BU GÖRGÜSÜZLÜK DEĞİL"

Mücadelenin sonunda  yaklaşık 3 bin lira harcayarak 7-8 parça palto ve ceket aldım. Özellikle daha önce fiyatının 40 bin lira olduğunu bildiğim bir paltoyu bin liraya almak beni çok mutlu etti.

Aslında düşününce bu bir görgüsüzlük değil...Dünyanın her yerinde bu organizasyonlarda benzer şeyler yaşanıyor.   Bunun parayla ilgisi yok, ben çok eğlendim...

İŞTE ÜNLÜLERİN YAĞMA GÖRÜNTÜLERİ VİDEOSU