BIST 10.677
DOLAR 32,22
EURO 34,94
ALTIN 2.418,47
HABER /  SPOR  /  FENERBAHÇE

Hezimet sonrası çıldırdı! Ali Koç soyunma odasında fırçayı bastı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor yenilgisi sonrası soyunma odasında oyunculara fırça attı. Koç, “Yenilgiler, kötü skorlar olabiliyor. Ancak bu oyun F.Bahce’nin oyunu değil. Böyle futbol olmaz. Bu görüntüyü hiçbir Fenerbahçeli kabul etmez, edemez. Ben de asla kabul edemem.” dedi.

Abone ol

Özellikle ikinci yarıda Novak’ın golünden sonra dağılan Fenerbahçe, son yılların en tutuk futbolunu oynadı, Sarı-Lacivertli takım, Trabzon’da tarihi bir farktan da kıl payı kurtuldu. Aziz Yıldırım’ın ardından 7 yıl sonra Trabzon’a giden ve orada neşeli ve samimi görüntüler veren Başkan Ali Koç’un morali de ortaya koyulan futbolla dağılmış oldu. Üzüntülü gözüken Baş- kan Koç, soyunma odasında 45 dakikalık bir toplantı gerçekleştirdi.

''FENERBAHÇE’DE OYNUYORSUNUZ''
Akşam'da yer alan haber göre; Başkan Ali Koç, skordan daha çok ortaya koyulan futboldan duyduğu rahatsızlığı vurgulayarak takıma şu sözleri sarf etti: Siz Fenerbahçe takımının oyuncularısınız bunu unutmayın! Futbolda yenilgiler, kötü skorlar ve kötü oyunlar olabiliyor, bunu ben de çok iyi biliyorum. Ancak bu oyun kesinlikle Fenerbahçe’nin oyunu değil. Böyle futbol olmaz. Bu görüntüyü hiçbir Fenerbahçeli asla kabul etmez, edemez. Bunu ben de kabul edemem.

ZAGREB VE KASIMPAŞA’YA BAĞLI
Başkan Koç, devre arasında neler yapılabileceği hakkında Sportif Direktör Comolli’den rapor isteyecek. Takımın bu sezonki performansı hakkında da bir toplantı gerçekleşmesi bekleniyor. Erwin Koeman’ın akıbeti de Dinamo Zagreb ve Kasımpaşa maçları sonrasında büyük olasılıkla şekillenecek. İyi sonuçlar halinde devre Erwin Koeman’la kapatılabilir...