BIST 9.814
DOLAR 32,36
EURO 34,43
ALTIN 2.438,65
GÜNCEL

Her şey bir anda oldu! Yolcular neye uğradığını şaşırdı

ÇİN'de otobüste yolculuk yapan adamın çantasındaki harici şarj cihazı büyük bir alev topuna dönerek patlıyor. Yolcuların kendini otobüsten aşağı attığı o anlar kameralara bakın nasıl yansıyor.

ÇİN'de otobüste yolculuk yapan adamın çantasındaki harici şarj cihazı büyük bir alev topuna dönerek patlıyor. Yolcuların kendini otobüsten aşağı attığı o anlar kameralara bakın nasıl yansıyor. İşte dehşete düşüren o anlar...

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler