BIST 4.752
DOLAR 18,82
EURO 20,50
ALTIN 1.159,09
MEDYA

Yemekteyiz masasında pilav yarışı! Hangi yarışmacı daha iyi yaptı?

TV 8'in sevilen programı Yemekteyiz'in önceki bölümünde günün yarışmacısı olan Meliha Hanım'ın sofrasında yarışmacılar arasında pilav yarışı yaşandı...

TV 8'in sevilen programı Yemekteyiz'de yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken program, sık sık gergin anlara da sahne oluyor.

Haftanın dördüncü gününde, günün yarışmacısı olan Meliha Hanım'ın sofrasında yarışmacılar arasında pilav yarışı yaşandı...

Hande Altay kimdir nereli ne iş yapıyor?: Haftanın ilk gününde yarışan 24 yaşındaki Hande Altay, otomobil satış danışmanlığı yapıyor. Aslen Erzincanlı olan yarışmacı, bekar. Spor yapmayı, modayla ilgilenmeyi, resim yapmayı ve şarkı söylemeyi çok seviyor. Altay, yalana ve olmamış şeylere olmuş gibi yapanlara tahammül edemediğini söylüyor.

Tansu Taşkın kimdir nereli ne iş yapıyor? 34 yaşındaki Tansu Taşkın, haftanın ikinci günüde yarışacak. Bekar olan yarışmacının memleketi İzmir. Özel güvenlik görevlisi olan yarışmacının hobileri arasında futbol ve basketbol oynamak, kaykay kullanmak ve bisiklete binmek var. Düşüncelerini kimseden saklamayan gerçekçi birisi olduğunu söylüyor.

Ebru Akgün kimdir nereli ne iş yapıyor? Aslen Trabzonlu olan Ebru Akgün, haftanın üçüncü gününde yarışacak. 31 yaşındaki Akgün, iki aylık evli. Ev hanımı olan yarışmacı, çekirdek çitleyip televizyon izlemeyi, eşiyle vakit geçirmeyi, arkadaşlarıyla dedikodu yapmayı çok seviyormuş. İnatçı, dediği yapılana kadar surat asan, öz güveni tam birisi olduğunu söylüyor.

Meleha Namlı kimdir nereli ne iş yapıyor? 58 yaşındaki Meliha Namlı, haftanın dördüncü gününde yarışacak. 40 yıllık evli olan yarışmacı, 4 çocuk ve 5 torun sahibi. Ev hanımı olan Meliha Namlı'nın hobileri arasında internette vakit geçirmek ve sinemaya gitmek var.

Mustafa Özer kimdir nereli ne iş yapıyor? 50 yaşındaki Mustafa Özer, kazananın belli olacağı haftanın son gününde yarışacak. Aslen Antalyalı olan yarışmacı, iki kız çocuk babası. Diş hekimi olan Özer, amatör olarak tiyatroyla ilgileniyor ve minyatür resimleri topluyor. Kendini oldukça sakin ve sabırlı biri olarak nitelendiriyor.

Sitene Ekle
Etiketler