BIST 1.548
DOLAR 7,40
EURO 9,01
ALTIN 443,49
MEDYA

İstanbullu Gelin 53. bölüm sezon finali 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 53. yeni bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 53. yeni bölümü sezon finaliyle 8 Haziran 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 53. yeni bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in sezon finali bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 8 Haziran 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Aşk ve Mavi 69. bölüm sezon finali fragmanı
Arka Sokaklar 484. bölüm fragmanı
Bantla otomobil lastiği yaptılar! Sonuç mükemmel
Sonu hüsranla biten takla!
Son iş gününde traktörün altında feci şekilde can verdi!
Kızgın bisikletçi havalı kornayla terör estirdi
Erdoğan: Demirtaş'ı ziyaret teröristlere destek vermektir
Reklam afişindeki tavukları görünce dayanamadı
Albayrak 'Türkiye'nin rüyası' dediği yatırımı açıkladı
Başbakan yıldırım: Herkes kendi dilinde özgürce konuşsun