BIST 4.827
DOLAR 18,64
EURO 19,57
ALTIN 1.065,57
GÜNCEL

Bebeğin mucize kurtuluşu!

Orta Amerika ülkesi Guatemala, son 44 yıldaki en büyük yanardağ felaketini yaşıyor. Yanardağ faciasında ölü sayısı yükselirken bir de mucize yaşandı.

Guatemala polisi küçük bir bebeği kurtardı. Lavların yuttuğu evden bir mucize eseri görüntüdeki minik bebek çıktı. Guatemala'nın Escuintla eyaletinde lavların yuttuğu evlerde süren kurtarma çalışmaları sırasında sağ kalan aile polis tarafından çıkarıldı. O kişiler arasında kurtarılan minik bebeğin bu görüntüsü sosyal medyada yayıldı. Kısa süre içinde yayılan bu görüntü dünya çapında büyük yankı uyandırdı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle