YAZARLAR

Hele Şükür!

Türkiye'nin en kapsamlı çevrimiçi otel rezervasyon sitesi otelz.com da birbirinden farklı otel seçeneklerini incelemeden otel rezervasyonunuzu yapmayın.

Merhabalar,

Tatil artık bir yaşam biçimi, on iki ay boyuncafarklı nedenlerle Türkiye’nin dört bir yanına seyahat ve varılannoktada da otel konaklaması yapılıyor. Küçükten büyüğe milyonlarcainsan amaçları ve beklentileri doğrultusunda otel tercihleriyapıyor, işte tam bu noktada da tatil ve otel tercihlerinibelirleyen hizmet endüstrisindeki turizm işletmeleri devreyegiriyor. Konaklayacağınız otelle ilgili olarak tercih yapmanızı veoteli satın almanızı sağlayan yerli ve yabancı birçok seyahatacentası var, bu arz talep dengesinde oluşan rekabet ortamında turoperatörlerinin sunmuş olduğu farklı otel fiyat, hizmet, güven gibibirçok tatil ürününü seçmeyi belirleyici etkenler ortaya çıkıyor. 

          Dünyada ve ülkemizdeki teknolojikgelişmelerin her geçen gün çoğalması, dijital platformun sıklıklakullanılarak internet çağı gerçeğinin her geçen an tekildenkitlelere doğru büyümesi, seyahat alışkanlıkları, tatil ve oteltercihleri konusunda hizmet sunan işletmelerde de yeni bir dönemibaşlattı.

Klasik anlamda baktığımızda bir seyahatacentasına başvurup konaklayacağımız otele rezervasyon yaptırırızücretini de öderiz. Otele de gidip kalırız. Ülkemizde sıklıklatercih edilen yöntem bu fakat bunun yanısıra yabancı kaynaklı birtakım şirketler aracılığıyla yapılan otel rezervasyonları da var butarz bir tatil satın alma işleminde de direk otele ödeme yaparaktatilci otel konaklamasını yapabiliyor.

           

Türkiye’nin en büyük çevrimiçi otel rezervasyonsitesi olarak ön ödemesiz otel rezervasyonu ve online otelrezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulanotelz.com Türk turizm sektörüne yeni bir soluk getirdi.

         

9 bin konaklama tesisini hedefleyen, fiyatlarıve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmak arzusuyla yola çıkanfirma 2 bin otel sayısına şimdiden ulaştı. 2014 yılına damgasınıvurmaya hazırlanan Türkiye’nin en büyük çevrimiçi otel rezervasyonsitesi otelz.com;  % 100 yerli sermaye ile kurulmuşvergilerini Türkiye’ye ödeyen, ülkemiz hazinesine katma değersağlayan, konaklama tesislerinden aldığı komisyonları yine Türkturizm sektörüne yatırım olarak geri döndürmeyi hedefleyen biranlayışa sahip.

           

Otez.com AramaMotoru

81il, 957 ilçe, 8964 simge yapı…binlerce otel seçeneği

İl, ilçe, belde, tarihi binalar, stadlar,kongre merkezleri, adliyeler gibi binlerce yer adı veya otel adıile anlık arama yapıla bilen kullanıcı dostu bir teknoloji, odafiyatları ve müsaitliklerinin değişikliğini paylaşan sunucu altyapısı, birbirine bağlı serverdan oluşan sunucu topolojisi verobotlarıyla en iyi fiyat garantisini tüketiciylebuluşturuyor.

          

Tatil Tapunuz otelz.com’dan

Otel tercihinde sonuna kadarözgürsünüz.

Otelz.com,  ister otel ürününü satın alınister almayın, 5 yıldızlı otelden pansiyona kadar farklı konaklamaalternatiflerini bir arada inceleyebileceğiniz, fiyatlarıyla ilgilifikir sahibi olup kıyaslama yapabileceğiniz çok yönlü otelseçeneğiyle adeta size otel kılavuzu olabilecek bir içeriğesahip.

          

Rezervasyon esnasında sizden herhangi bir ücretalınmayan ön ödemesiz otel rezervasyon imkanı sunan, ödemeyikonaklama tesisine gittiğinizde yapabilme imkanı veren otelz.com’daaynı zamanda sisteme kayıtlı olan her otel kendi fiyatını,kampanyalarını kendisi belirliyor. Tatilciyle otelciyi buluşturanyapı, tatilcinin haklarını korumak için turizm mevzuatını, ilgilikanunları çok iyi analiz etmiş hukuk departmanı ve müşterihizmetleri ekibiyle müşterilerine hizmetsunuyor.          

Anlaşılan o ki online tatil anlayışındaTürkiye’de yepyeni bir dönem başlıyor. Yerli yatırım Türkyatırımcının hayata geçirdiği bir proje tatilcilerle anlam bulacak,her geçen gün büyüyecek  ve bu gelişim beraberinde seyahatsatın alma alışkanlıklarını da değiştirecek gibi gözüküyor. Gelişmeleri yakinen sizler için takip edeceğimotelz.com,’un yönetim kurulu üyeleri arasında öylebir isim var ki girişimci ruhu, doğru zamanda, doğru yerde,başlangıç ve başarılı sonuçlar için gerekli olan kıymet vedeğerleri bir araya getirmiş bir başarı öyküsünün kahramanı OrkunTekin  bu isme çok güveniyorum  ve turizm sektörüne deartı değerler katacağına, Türk turizminin gelişimine büyükkatkıları olacağına inanıyorum.

Yorumlar