HABER /  MAGAZİN

Hastaneden İbrahim Erkal açıklaması

İbrahim Erkal'ın sağlık durumuna ilişkin Ümraniye Eğitim Araştırma hastanesinden açıklama geldi. Hastane açıklamasına göre İbrahim Erkal'dan bir iyi bir kötü haber var.

Abone ol

İbrahim Erkal'ın tedavisinin gerçekleştirildiği Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi son durum hakkında bilgi verdi. Doç. Dr. Necdet Sağlam'ın yaptığı açıklaya göre, yapılan tedavi sonucunda sanatçının kan değerlerinde olumlu yönde düzelmeler oldu. Ancak İbrahim Erkal'ın hayati fonksiyonlarında bir düzelme yok.

İbrahim Erkal'ın doktoru Necdet Sağlam, şunları kaydetti:

"Hastamızda, beynin hayati fonksiyonları açısından da düzelme görülmedi. Ancak kalbin çalışmasıyla ilgili düzensizlikler, ilaç ve solunum desteğiyle kontrol altında tutuluyor. Hastamızın yoğun bakım şartlarında yaşamsal destek tedavisine devam ediliyor."

İbrahim Erkal, ailesinin talebi üzerine ileri tetkik ve tedavilerinin yapılabilmesi amacıyla 29 Nisan'da bulunduğu özel hastaneden alınarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirilmişti.

İbrahim Erkal 12 Nisan'dan beri beyin kanamasına bağlı olarak derin koma durumunda. Doktorlar ilk yaptıkları tetkiklerde umutsuz konuşmuşlardı.

ÖNCEKİ HABERLER
6.0 büyüklüğündeki deprem korkuttu
Lisede dehşet sınıfa silahla girdi sonrası feci
Rusya, Nazi katliamlarıyla ilgili yeni belgeler açıkladı
Binali Yıldırım'dan son dakika Abdullah Gül açıklaması
Milyonların beklediği haber zamlı maaşlar belli oldu işte o liste
7 Nisan kandil mi var Diyanet kandil günleri takvimi
Yorumlar 1 yorum