HABER /  GÜNCEL

Hastane 2011'de de yanmış şu soru sorulmuştu: 'Bu nasıl malzeme?'

İSTANBUL Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çıkan yangın büyük paniğe yol açtı. Aynı yerde 26 Eylül 2011'de bina inşa edilirken yangın çıkmış ve kullanılan dış cephe malzemesinin alev alması büyük eleştiriye uğramıştı.

Taksim İlkyardım Hastanesi'nin Gaziosmanpaşa'da yer alan binasında çatıda başlayan yangın diğer katlara da sıçradı. İtfaiyenin kontrol altına aldığı yangında can kaybı ise yaşanmadı. Aynı hastane 26 Eylül 2011'de inşaat sürecindeyken de aynı cephesinde yangın çıkmıştı. İzolasyon malzemelerinden çıkan yangında can kaybı ise yaşanmamıştı.

Bugün alevler içinde kalan Gaziosmanpaşa'daki Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 26 Eylül 2001 tarihinde de yangın çıkmıştı. Alevler o zaman inşaat halinde olan hastanenin büyük bir bölümünde hasara yol açmıştı.

O zaman çıkan haberlerde dış cephenin yanması büyük eleştiriye uğramıştı. Hatta "Böylesine yanıcı bir maddenin kaplama olarak kullanılması akla tek soru getirdi. Hastane hizmet vermeye başlasıydı ne olacaktı?" denilmişti.

Taksim İlk Yardım Hastanesi cayır cayır yanıyor

Erdoğan, yangın hakkında bilgi aldı                              

İstanbul'daki hastanede korkunç yangın! İlk görüntülerİstanbul'daki hastanede korkunç yangın! İlk görüntülerİstanbul'daki hastanede korkunç yangın! İlk görüntülerİstanbul'daki hastanede korkunç yangın! İlk görüntülerHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan, yangın hakkında bilgi aldı
AK Partili Belediye Başkanı partiden ihraç edildi
İşte Akşener'in yeni A Takımı: O ismin yokluğu şaşkınlık yarattı!
Taksim İlkyardım Hastanesi cayır cayır yandı!
Eskişehir üniversitesi Volkan Bayar kimdir FETÖ iddiaları
HDP'li Erciş Belediye Başkanı Yıldız Çetin'E terör suçlamasıyla gözaltı
Yorumlar 1 yorum