BIST 9.530
DOLAR 32,49
EURO 34,76
ALTIN 2.492,07
HABER /  DÜNYA

Hakan Şükür’e Lig TV şoku

İstanbul Milletvekili Hakan Şükür’ün futbol yorumculuğu yaptığı Lig TV’deki işine son verildi. <br/>Maraton.com.tr’nin haberine göre, yayınc...

Abone ol

İstanbul Milletvekili Hakan Şükür’ün futbol yorumculuğu yaptığı Lig TV’deki işine son verildi.
Maraton.com.tr’nin haberine göre, yayıncı kuruluş LİG TV, bir süre önce AK Parti’den istifa eden Hakan Şükür ile yolları ayırma kararı aldı.
Hakan Şükür, konuyla ilgili olarak twitter üzerinde, "TMSF öncesi başladığım ve yorumlarımla katkı sağladığım Digitürk (Ligtv) ile bugün itibariyle yollarımız ayrıldığını öğrendim.Bu güzel aileye ve futbolseverlere teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.
Eski milli futbolcunun, Vatan Gazetesi’ne ise şu açıklamayı yaptığı belirtildi:
"Dürüst olmak gerekirse son yaptığım çıkıştan sonra, böyle bir şeyin gerçekleşmesini bekliyordum. Biraz önce Digitürk’ün genel müdürü Ertan Özerdem aradı ve kararı tebliğ etti. Yaptığım anlaşma gereği; tazminatım filan da yok zaten. Bana sözlü tebligat yaptıktan sonra 7 gün içinde noterden ibranamemi yollarlarsa hukuken benimle hiçbir ilişkileri kalmıyor. Tam da ligin devre arasına denk getirdiler. Sonuçta Lig TV’nin sahibi TMSF şu anda. Devlet bir anlamda. Böyle bir karar almaları inşallah onlar açısından da hayırlı olur. Benim kaderim böyle demek ki. Futbolcuyken de yorumcuyken de kendimi başarılı hissetmeme izin vermiyorlar.. Bu noktadan sonra yapabileceğim fazla bir şey yok. Artık hafta sonlarımı ailemle geçireceğim, maçları izleyeceğim. Yorumculuk sevdasıyla ailemi epey ihmal etmiştim.. Pozitif açıdan bakarsak en fazla bunu söyleyebilirim"
(İHA)