YAZARLAR

Gürbüz Tokay ile Phaselis Rose’da

Bu hafta sizlerle Antalya Kemer Tekirova’da bulunan Club Hotel Phaselis Rose’un Genel Müdürü Gürbüz Tokay ve ekibinin “ben tatilim” dedirten kendilerine özgü farklı hizmet anlayışlarını paylaşmak istedim.

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle Antalya Kemer Tekirova’da bulunan ClubHotel Phaselis Rose’un Genel Müdürü Gürbüz Tokay ve ekibinin “bentatilim” dedirten kendilerine özgü farklı hizmet anlayışlarınıpaylaşmak istedim.

  

  

Otelin Genel Müdürü Gürbüz Tokay;  % 50 siinanç, geri kalanı da farkınızı tatilciye yaşatmak için ekip olarakçok çalışmak ve istemek. Biz birbirine omuzu dönük çalışanlarımızınbile birbiriyle iletişim kurmasını sağlayabilecek bir iletişimiçerisindeyiz. Birimizin gözü diğerinin hizmetidir. Bizim otelimizegeldiğinizde şortunuzu giyin ve tatilin tadını çıkarın.

  

Resepsiyonda saat bile kullanmıyoruz. Her şeyin durduğu tatilinbaşladığı yerdesiniz ama biz sizin tatiliniz için her ayrıntıyıdüşünüyoruz, ben ve ekibim hizmete aşığız. Otelimizin gerek plajı,gerek yaşam alanları, doğası, çocuklar için düşünülmüş ayrıntılar,yiyecek içecek üniteleri, tatilde nasıl daha dinlendirirkeneğlendiririz ve tatilciyi bize ayırdıkları tatil zamanında mutluedebiliriz üzerine kurulan bir sistemimiz var.

  

Gürbüz Tokay ve Ekibi Tek Yürek

Oteldeki 1900 misafiri bir festival edasında ağırlayan bu ekip okadar iyi görev dağılımı yapmış ki en ufak bir koşuşturmaca yok,kalabalık yok ve herkes mutlu. Gürbüz Tokay’adedim ki; yaz operasyonunu şimdiden bitirmişsiniz belli ki iyihazırlık yapmışsınız, ekibinizin heyecanı, birlik ve beraberlikruhu, gülümseyen yüzleri beni etkiledi demeye kalmadı ki bir andahizmet ordusunun tam ortasında buldum kendimi ve bir anda dasizlerle paylaştığım bu tatil hatırasının özverili çocukları yineotelin dört bir yanına hizmet ve servis için dağıldı. Gürbüz Tokay ise önümüzdeki yılın yılbaşıprogramıyla ilgili olarak yapacaklarını, planlarını bizzat yerindesanki yeni yılı yaşıyormuşçasına bir sevinçle anlattı.  İştetatil budur dedim.  Gülen yüzler, zamansız mekanlar ve 7 den70’e mutlu insanlar.

  

Tatil planlarınızın arasına Club Hotel PhaselisRose’u alın derim. Gürbüz Tokay ve ekibi farkını sizlereyaşatacaktır.

  

Gürbüz Tokay’ın usta bir aşçı olup o günlerdenbugünlere gelen ve Genel Müdür koltuğunda oturmak yerine ekibiylebütünleşen kendine özgü yapısı belki de bu başarının önemli birkısmı.

Ne diyelim bu tatilin tadı damağımızda kaldı.

Tatil tadında kalın…

 

Yorumlar