BIST 1.205
DOLAR 7,88
EURO 9,27
ALTIN 482,29
HABER /  DÜNYA

Güneşi Beklerken yeni 29. bölüm fragman ne zaman?

Güneşi Beklerken 28. Bölüm dün akşam yayınlandı. Güneşi Beklerken 29. Bölüm fragman ne zaman yayınlanacak?

Abone ol

Güneşi Beklerken yeni bölümde neler yaşandı? Güneşi Beklerken 28. bölüm yine heyecan dorukta bitti. İzleyenler 29. Bölümü iple çekiyor. 

Güneşi Beklerken 28. Bölüm Özeti:

Güneşi Beklerken yeni bölümde Melis çok üzgündür. Zeynep'i arar ve ondan destek ister. Zeynep ise ne diyeceğini şaşırmıştır. Ancak hırçın yüzü yeniden ortaya çıkan Melis kararlıdır. Ne pahasına olursa olsun, küpenin sahibini bulup, ona gününü gösterecektir. Araştırmasını gizli tutmaya karar veren Melis, Aksel'den yardım ister. Aksel, yardım etmeyi kabul eder ancak bir şarttı vardır. Kerem ve Zeynep ise birarada olmak istemelerine rağmen, birbirlerinden uzak durmak zorundadırlar. Fakat tutkulu aşıklar bunu çok da başaramazlar.

Jale uzun zaman sonra evine dönmüştür. Bu masum geri dönüşün altında ise farklı amaçlar yatmaktadır. Cihan, Jale'ye yıllardır sakladıkları yüzünden çok öfkelidir. Onu hayatından çıkarmaya karar verir. Demet ikili arasında arabuluculuk yapmaya çalışır.

Zeynep, Jale Hoca'nın dönüşü için evde mini kutlama partisi düzenler. Partiye Barış da gelir. Kerem'in internet, telefon gibi yaptığı tüm görüşmeleri takibe aldıran Melis, şüphelendiği tüm numaralara Kerem'miş gibi mesaj atarak tuzak kurar.

Güneşi Beklerken 28. bölümde Begüm'ün ısrarlı tavrına yenik düşen Barış, sonunda dışarı çıkma teklifini kabul eder. Ancak Begüm ile takılmak ona oldukça pahalıya patlar. Jale ile Cihan arasında ipler iyice gerilir. Cihan, onun üzerine yürür. İkilinin kavgasına beklenmedik birisi kulak misafiri olur. Melis sonunda Kerem'in bir açığını yakalar. Melis küpenin sahibini bulmuştur.

ÖNCEKİ HABERLER
HSYK yorumu: 'Biz de hata yaptık'
Irak Başbakanı Nuri El-Maliki tehdit etti
Döviz haftaya böyle başladı
CHP'den Başbakan'a gizli kamera sorusu
Türkiye Şaron'un cenazesine katılacak mı?
Denizcan Aktaş'ın sevgilisi var mı kimdir Denizcan Aktaş kaç yaşında?
Yorumlar