HABER / MEDYA

Güllerin Savaşı 18. bölüm Gülru ve Ömer'e şok

Güllerin Savaşı'nda 18. bölümde işler iyice kızışıyor. Gülfem; Gülru ve Ömer’in ayrı kalmaları da olmak üzere, bütün olup bitenleri kendi lehine çevirecek adımlar atıyor.

Güllerin Savaşı'nda 18. bölümde işler iyice kızışıyor. Gülfem; Gülru ve Ömer’in ayrı kalmaları da olmak üzere, bütün olup bitenleri kendi lehine çevirecek adımlar atıyor.

Gülfem; Gülru ve Ömer’in ayrı kalmaları da olmak üzere, bütün olup bitenleri kendi lehine çevirecek adımlar atıyor.

güllerin-savaşi-18.-bölüm-1.jpg

Recep'in ölümü bütün dengeleri altüst eder. Salih, ölüme sebebiyet vermekten tutuklanırken, Gülru bir karar vermek zorunda kalır.

güllerin-savaşi-18.-bölüm-3.jpg

Yener'in Mebrure'yi dolandırdığının ortaya çıkması, olanların üzerine tuz eker. Gülru ve kardeşleri müştemilattan atılacaklarına kesin gözüyle bakarlarken, Gülfem ise ummadığı bir nedenle onları göndermekten vaz geçmek zorunda kalır. Duygu, Cihan'la yakınlaşmak için çaba gösterir.  Gülru ve Ömer ayrı kalmak zorunda olmanın acısını yaşarken, Gülfem bu durumu ve bütün olup bitenleri kendi lehine çevirecek adımlar atar. Gülru, aşkı için her şeyi göze alır ancak, onu şoke eden bir durumla karşılaşır.

Güllerin Savaşı'nda 17. bölümde işler iyice kızışıyor. Mert Gülru'yu kaçırıyor. Gülrü için artık kabus dolu günler başlıyor. Ömer ve Mert kozlarını paylaşacak. Gülru, yaşadığı kabus gibi saatlerden sonra, Ömer'le aşka yelken açıyor.

Gülru, yaşadığı kabus gibi saatlerden sonra, Ömer'le aşka yelken açıyor.

güllerin-savaşi-17.-bölüm-1.jpg
     
Gülru, yaşadığı kabus gibi saatlerden sonra, Ömer'le aşka yelken açarken, Mert ise hayatıyla ilgili yeni kararlar alır.

güllerin-savaşi-17.-bölüm-2.jpg

Cihan'ın saplantılı aşkı nedeniyle Gülru'ya katlanmak zorunda kalan Gülfem, yeni bir plan uygulamaya koyar. Şevket, Mebrure'den kurtulmak için büyük bir koz ele geçirir.

güllerin-savaşi-17.-bölüm-3.jpg


Gülru ve Ömer, kalplerini ilk öpücükle mühürlerken, beklenmedik bir ölüm herkesi şoke eder.

güllerin-savaşi-17.-bölüm-4.jpgGüllerin Savaşı'nda 16. bölümde işler iyice kızışıyor. Mert Gülru'yu kaçırıyor. Gülrü için artık kabus dolu günler başlıyor. Ömer ve Mert kozlarını paylaşacak.

İŞTE YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

 

Mert, Gülru’yu kaçırıyor

Mert, Gülru’yu kaçırıyor ve ardından da Gülru için kabus dolu anlar başlıyor.  

gülleri-savaşi-16.-bölüm-5.jpg


        

Gülfem, Gülru'nun sürprizinin şokunu yaşarken, Gülru kendisini bekleyen tehlikeden habersiz, Ömer'le buluşmak için dışarı çıkar. Ama karşısında Ömer'i değil Mert'i bulur.

güllerin-savaşi-16.-bölüm-2.jpg

 

Bu hayatının en unutulmaz kâbusunun başlangıcı olur. Gülru'nun ortadan kaybolması herkesi şaşkına çevirip telaşlandırırken, paparazziler haber peşine düşerler ve Gülfem'in başını ağrıtırlar.

güllerin-savaşi-16.-bölüm-3.jpg

güllerin-savaşi-16.-bölüm-4.jpg

Yonca kardeşinin kaybolmasından suçluluk hissederken Taner, Çiçek'e destek olmak ister. Bir dakika bile gözünü yummadan Gülru'yu arayan Ömer, polislerden önce onu bulduğunda, büyük bir sürprizle karşılaşır. 


güllerin-savaşi-16.-bölüm-6.jpg

GÜLLERİN SAVAŞI'NDA 15. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mert’le evliliğin kıyısından dönen Gülru, bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmektedir.
Mert’le evliliğin kıyısından dönen Gülru, bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmektedir.

Hayatıyla ilgili önemli kararlar alır ve uygulamaya koyar. Ömer nihayet duygularının karşılığı olduğunu öğrenir. Taner, Çiçek’le arkadaş olmanın yollarını ararken, Yonca ise, Gülru ve Ömer arasındaki yakınlaşmayı kıskanır ve buna engel olabilmek için Mert'i kullanmayı dener​.

Gülru, Gülfem’e hayatının sürprizlerinden birini yaşatırken, ​hiç ummadığı bir tehlike kapıdadır.
Yorumlar