BIST 118.399
DOLAR 6,86
EURO 7,80
ALTIN 399,25
HABER /  MAGAZİN

Gökhan Kırdar'ın sağlık durumu nasıl?

Sanatçı Gökhan Kırdar, akciğerindeki kanama nedeniyle Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorları Kırdar'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Abone ol

Sanatçı Gökhan Kırdar'ın, akciğerleriyle ilgili yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tedavi altında bulunduğu ve genel sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kırdar'ın sağlık durumuna ilişkin yapılan yazılı açıklamaya göre, sanatçı, 19 Mayıs'ta akciğerleriyle ilgili yaşadığı rahatsızlık nedeniyle Kavacık'taki Medistate Hastanesi'nde ilk müdahale yapılmasının ardından Maltepe'deki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi edilen Gökhan Kırdar, yoğun bakımdan çıktı.

Doktorları, Kırdar'ın şiddetli öksürük nedeniyle akciğerlerde oluşan kanama sebebiyle hastaneye başvurduğunu, genel durumunun iyi olduğunu ve normal odaya alındığını, yarın taburcu edileceğini bildirdi.

Akciğerlerdeki kanamaya neden olabilecek sebeplerin araştırıldığı ve tetkiklerin sürdüğü bilgisini veren doktorlar, Gökhan Kırdar'ın akciğerinde küçük bronşektaziler görüldüğünü, sürecin takip edileceğini, 10 gün sonra kontrol yapılacağını aktardı. Kanamanın belli bir nedene bağlı olmadığını, araştırıldığını belirten doktorlar, "bronş genişlemesi" olarak da bilinen bronşektaziyi yoğun dönemler, stres, sıcak hava ve yorgunluğun tetiklediğini anlattı.

Bu arada, sanatçı Gökhan Kırdar'ın 30 Mayıs'ta Zorlu PSM'de gerçekleştireceği sahne performansını iptal etmeyeceği, doktorlarının kontrolünde sahneye çıkacağı belirtildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Suudi Arabistan'a darbe çağrısı; Kralı devirin
Sosyal medya fenomeni gözaltında: 2 milyon TL'lik vurgun!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşın evinde iftar yaptı
Meral Akşener'den Yusuf Halaçoğlu açıklaması
Çavuşoğlu: Kudüs'e askeri güç gidecek!
Cemal Can ailesi annesi babası ve ablası kimdir nerede yaşıyorlar?
Yorumlar 1 yorum