HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta kim kazandı işte 27 Şubat gün birincisi ve sonuncusu

Gelinim Mutfakta'nın bugünkü bölümünde Nergis 18 puanla gün birincisi gelin olurken yeni yarışmacı Gizem ise sadece 4 puan toplayabildi.

Kanal D'nin fenomen yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 50. haftanın üçüncü günü tamamlandı. Bugün yani 27 Şubat Çarşamba günü izleyiciyle buluşan bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları yemekleri kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Gelinim Mutfakta 27 Şubat Gün Birincisi: Haftanın üçüncü gününde Nergis 18 puanla günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Ezgi 15, Gülcan 13, Gizem ise ise 4 puan toplayabildi. Yarışmacıların toplam puanları şöyle;

  1. Gülcan: 42
  2. Nergis: 37
  3. Ezgi: 35
  4. Gizem: 31

Gelinim Mutfakta Gizem Kimdir? 25 Şubat Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümde Gelinim Mutfakta'ya Gizem Bahadır dahil edildi. Yarışmaya Ankara'dan katılan Gizem, 6 yıllık evli ve 2 çocuğu var.

Gelinim Mutfakta Sevim Hanım Kimdir? Gizem'in kaynanası Sevim Hanım ise aslen Erzincanlı olsa da gelini gibi yarışmaya Ankara'dan katılıyor. Sevim Hanımın iki kızı ve tek gelini var. 

Gelinim Mutfakta 49. Hafta Sonuçları: 22 Şubat Cuma günü ekrana gelen 49. haftanın final bölümünde açıklanan sonuçlara göre; 46 puanla Bircan yarışmaya veda eden isim oldu. 69 puan toplayan Nergis ise altın bilezikleri koluna takmayı başardı. 

ÖNCEKİ HABERLER
Batman'da bir ilk CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ağırlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Necmettin Erbakan'ı andı
İŞKUR Spor Bakanlığı personel alım sonuçları isim isim tam liste
Türkiye'de süt ucuz tereyağ pahalı
MSÜ sınavı başvuru ücreti kaç para ödenecek banka listesi
16 Ekim evde bakım maaşı yatan iller hangisi 40 il listeye girdi
Yorumlar