HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta haftanın finali 5 altın bileziği kim kazandı

Gelinim Mutfakta'da 35. haftanın final günü tamamlandı. Saat 12:15'te Kanal D'de ekrana gelen bölümde kimin birinci olup 5 altın bileziği koluna taktığı ve kimin elendiği belli oldu. İşte Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 35. haftanın final gününe dair merak edilenler...

Abone ol

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 35. haftanın final günü tamamlandı. Haftanın finaline Ezgi 55 puanla birinci girerken, Hatice 46, Cansu 40, Betül ise sadece 36 puan toplayabildi. Haftanın son gününde ise gelinler en güzel Lokmalık İrmik Tatlılarını yapmak için ter döktüler. Kaynanaların tatlıları tadıp puanlarını vermeleriyle birlikte de günün ve haftanın kazananı belli oldu.

Gelinim Mutfakta sonuçları 15 Kasım gün birincisi kim işte çeyrek altının sahibi gelin

16 Kasım Günün Kazananı Kim? Programın son bölümünde sunucu Fatih Ürek, gelinlerin puanlarını açıkladı. Hatice 8 puanla günün en düşük puanını alan gelin olurken, 15 puan toplayan Cansu ile Ezgi günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını almaya hak kazandı. Öte yandan Betül ise 12 puan toplayabildi. 

35. Haftanın Kazananı ve Eleneni: Gelinlerin tüm hafta boyunca aldıkları puanların toplanmasının ardından çıkan sonuçlar ise şöyle;

  1. Ezgi: 70
  2. Cansu: 55
  3. Hatice: 54
  4. Betül: 48

Bu sonuçlara göre 70 puanla Ezgi haftanın kazananı olup 5 altın bileziği koluna takarken 48 puan toplayan Betül ise yarışmaya veda eden isim oldu.

Gelinim Mutfakta Betül Polat kimdir kaynanası Gül hanım nereli

ÖNCEKİ HABERLER
E okul uygulaması telefona nasıl yüklenir MEB VBS girişi
Yemek kartı şirketlerine ceza yağdı Sodexo'ya 3.2 milyon lira...
Trafik kazalarında ilk yardım yapmak için bilinmesi gerekenler
3600 ek gösterge zammı sonrası öğretmen maaşı ne olacak?
Fuat Oktay: El Bab'daki başarıyı Fırat'ın doğusuna da taşıyacağız
Aslı Hünel kimdir eşiyle gündemde Aslı Hünel yaşı kaç?
Yorumlar