BIST 1.381
DOLAR 8,86
EURO 10,38
ALTIN 497,73
HABER /  SPOR

Futbolda haftanın programı

Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 5., TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak.

Abone ol Futbolda Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve TFF 2. Lig'de 5., TFF 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak.


Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-TURKCELL SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

Yarın:

19.15 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

20.00 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli İsmetpaşa)

21.45 Trabzonspor-Antalyaspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Eylül Pazar:

20.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

20.00 Hacettepe-Ankaragücü (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)

21.00 Galatasaray-Konyaspor (Ali Sami Yen)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

20.00 Diyarbakırspor-Çaykur Rizespor (Diyarbakır Atatürk)

20.00 Kardemir Karabükspor-Orduspor (Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Malatyaspor-Boluspor (Malatya İnönü)

28 Eylül Pazar:

20.00 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (Adana 5 Ocak)

20.00 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)

20.00 Kasımpaşa-Karşıyaka (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Samsunspor-Güngören Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)

20.00 Altay-Manisaspor (Alsancak)

29 Eylül Pazartesi:

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Giresunspor (Kamil Ocak)

-TFF 2. LİG-

1. Grup

-------

Yarın:

15.00 Gaziosmanpaşaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

28 Eylül Pazar:

15.00 Bozüyükspor-Eyüpspor (Bozüyük İlçe)

15.00 Beylerbeyi-Gebzespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Körfez Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Alparslan Türkeş)

15.00 Sarıyer-Pendikspor (Çayırbaşı)

2. Grup

-------

Yarın:

20.00 Adana Demirspor-Denizli Belediyespor (Adana 5 Ocak)

28 Eylül Pazar:

15.00 Afyonkarahisarspor-Bucaspor (Afyon Atatürk)

15.00 Alanyaspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Milli Egemenlik)

15.00 Fethiyespor-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (Fethiye İlçe)

15.00 Altınordu-Tarsus İdmanyurdu (Buca İlçe)

3. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Kırıkkalespor-Türk Telekomspor (Fikret Karabudak)

15.00 Alibeyköyspor-Kırşehirspor (Alibeyköy)

15.00 İstanbulspor-İstanbul Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Beykoz 1908-Zeytinburnuspor (Beykoz)

15.00 Mersin İdmanyurdu-Konya Şekerspor (Tevfik Sırrı Gür)

4. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Arsinspor-Erzurumspor (Arsin İlçe)

15.00 Trabzon Karadenizspor-Çankırı Belediyespor (Yavuz Selim)

15.00 Pazarspor-Tokatspor (Pazar İlçe)

15.00 Çorumspor-Akçaabat Sebatspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Yimpaş Yozgatspor-Ofspor (Yozgat Şehir)

5. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Şanlıurfa Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

15.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-GASKİ Spor (Seyrantepe DİSKİ)

15.00 Adıyamanspor-Şanlıurfaspor (Adıyaman Atatürk)

20.00 Belediye Vanspor-Malatya Belediyespor (Van Atatürk)

20.00 Elazığspor-Mardinspor (Elazığ Atatürk)

-TFF 3. LİG-

1. Grup

-------

Yarın:

15.00 Gölcükspor-OYAK Renaultspor (İhsaniye)

28 Eylül Pazar:

15.00 Orhangazi Gençlerbirliği-Yalovaspor (Orhangazi İlçe)

15.00 Yıldırım Bosnaspor-Küçükköyspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Bandırmaspor-Aydınspor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Balıkesirspor (Nazilli İlçe)

15.00 Menemen Belediyespor-Göztepe (Menemen İlçe)

3. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 İnegölspor-Keçiören Belediyesi (İnegöl İlçe)

15.00 Pursaklar-Aksarayspor (Cebeci İnönü)

15.00 Bursa Nilüferspor-Orhangazispor (Veledrom Dış Saha)

4. Grup

-------

Yarın:

15.00 Demir Çelik Divriğispor-Sürmenespor (Divhan Atatürk)

28 Eylül Pazar:

15.00 Kastamonuspor-Gümüşhanespor (Kastamonu Gazi)

15.00 Ünyespor-Ankara Demirspor (Ünye İlçe)

15.00 Erzincanspor-Bulancakspor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Araklıspor-Bafra Belediyespor (Araklı İlçe)

5. Grup

-------

28 Eylül Pazar:

15.00 Batman Petrolspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Bağlar Vuralspor-Batman Belediyespor (Vali Ahmet Cemil Serhatlı)

15.00 Ceyhanspor-Belediye Bingölspor (Ceyhan İlçe)

15.00 Kilis Belediyespor-Hatayspor (Kilis Şehir)

ÖNCEKİ HABERLER
Aziz Yıldırım çarpsa bile
Aziz Yıldırım çarpsa bile
Sonbahara Özel Fırsatları Kaçırma!
Sonbahara Özel Fırsatları Kaçırma!
Buna kim inanır?
Buna kim inanır?
Şırnakta şehit verdik
Şırnakta şehit verdik
Kart krizi kavga çıkardı
Kart krizi kavga çıkardı
Topbaş iftara metrobüsle gitti
Topbaş iftara metrobüsle gitti
Adnan hocanın F sırrı
Adnan hocanın F sırrı
Baykalın kritik sorusu!
Baykalın kritik sorusu!
Bayramda hava nasıl olacak?
Bayramda hava nasıl olacak?
Nuri Alçoya tecavüz şoku
Nuri Alçoya tecavüz şoku