BIST 114.809
DOLAR 6,86
EURO 7,76
ALTIN 396,96
HABER /  POLİTİKA

Fuat Oktay'dan terörle mücadele mesajı! Vurduk mu vurduk

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, terörle mücadele konusunda önemli mesajlar verdi. Oktay; ''Yurt içinde veya dışında, bize tehdit nereden gelirse teröristleri bulundukları yerde inlerinde 'vuracağız' dedik. Vurduk mu, vurduk" dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İster PKK, ister FETÖ, ister bilmem ne? Bize tehdit oluşturmaya çalışan teröristlerin tepelerine balyoz gibi iniyoruz, inmeye devam edeceğiz" dedi.

Terörle mücadele konusunda konuşan Fuat Oktay; ''Kahraman ecdadımızın torunları olarak İHA'larımızla, SİHA'larımızla, tanklarımızla, toplarımızla, en önemlisi sarsılmaz imanımızla, terör örgütlerini ve onların arkalarındaki şer odaklarını çökertmek için inançla ve inatla mücadele ediyoruz. Yurt içinde veya dışında, bize tehdit nereden gelirse teröristleri bulundukları yerde inlerinde 'vuracağız' dedik. Vurduk mu, vurduk" ifadelerini kullandı.

Oktay İster PKK, ister FETÖ, ister bilmem ne… Bize tehdit oluşturmaya çalışan teröristlerin tepelerine balyoz gibi iniyoruz, inmeye devam edeceğiz'' dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
İnternethaber mobili indirin - Android ve iOS için en beğenilen uygulama
Hare Sürel kaç yaşında küfürü olay oldu Çukur'un Damla'sı
Bugün deprem olacak mı 2019 deprem kahini Hoogerbeets iddia etti
Deniz Baykal, bugün Meclis'te yemin edecek
Ürodinami testi nedir hangi hastalığa iyi geliyor?
Engelli maaşı alana kurban bayramı ikramiyesi var mı?
Yorumlar