BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  POLİTİKA

Fuat Oktay'dan terörle mücadele mesajı! Vurduk mu vurduk

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, terörle mücadele konusunda önemli mesajlar verdi. Oktay; ''Yurt içinde veya dışında, bize tehdit nereden gelirse teröristleri bulundukları yerde inlerinde 'vuracağız' dedik. Vurduk mu, vurduk" dedi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "İster PKK, ister FETÖ, ister bilmem ne? Bize tehdit oluşturmaya çalışan teröristlerin tepelerine balyoz gibi iniyoruz, inmeye devam edeceğiz" dedi.

Terörle mücadele konusunda konuşan Fuat Oktay; ''Kahraman ecdadımızın torunları olarak İHA'larımızla, SİHA'larımızla, tanklarımızla, toplarımızla, en önemlisi sarsılmaz imanımızla, terör örgütlerini ve onların arkalarındaki şer odaklarını çökertmek için inançla ve inatla mücadele ediyoruz. Yurt içinde veya dışında, bize tehdit nereden gelirse teröristleri bulundukları yerde inlerinde 'vuracağız' dedik. Vurduk mu, vurduk" ifadelerini kullandı.

Oktay İster PKK, ister FETÖ, ister bilmem ne… Bize tehdit oluşturmaya çalışan teröristlerin tepelerine balyoz gibi iniyoruz, inmeye devam edeceğiz'' dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
İnternethaber mobili indirin - Android ve iOS için en beğenilen uygulama
Hare Sürel kaç yaşında küfürü olay oldu Çukur'un Damla'sı
Deniz Baykal, bugün Meclis'te yemin edecek
Bugün deprem olacak mı 2019 deprem kahini Hoogerbeets iddia etti
Ürodinami testi nedir hangi hastalığa iyi geliyor?
Tarık Solak kaç yaşında aslen nereli Tarık Solak bilinmeyen hayatı
Yorumlar