HABER /  GÜNCEL

Fransa iyice delirdi! Teröristler için imza topluyorlar...

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un skandal çıkışlarından cesaret alan bazı Fransız siyasetçiler, Afrin'i teröristlere dar eden Türk ordusunun durdurulması için imza toplamaya başladı.

Abone ol

TÜRK Silahlı Kuvvetleri, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Suriye'nin kuzeyindeki teröristlere ağır darbeler vurdu. Havadan ve karadan düzenlenen operasyonlarla devam eden harekat bazı Avrupa ülkelerinde büyük bir rahatsızlığa neden oldu.

MACRON CESARETLENDİRDİ: Bu ülkelerden biri de Fransa. Öyle ki; Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, harekatın ilk günlerinde Türk ordusunun geri adım atması için açık bir çağrıda bulunmuştu. Macron'un bu çağrısından da cesaret alan Fransız siyasetçiler, teröristleri sevindirecek bir adım daha attı.

"ONLAR BİZİM MÜTTEFİKLERİMİZ": Türk Silahlı Kuvvetleri'nin durdurulması için imza toplamaya başlayan Fransız siyasetçiler, bölge ateş altına alınan grupların müttefikleri olduğuna vurgu yaptı.

"TÜRK ORDUSU GERİ ÇEKİLSİN": DEAŞ ile mücadeleyi bahane eden Fransızlar, Türk ordusunun Suriye'nin kuzeyinden bir an önce çekilmesini beklediklerini ifade etti.

ÖNCEKİ HABERLER
Hıdrellez ne zaman 2018 hıdrellez dilekleri
Tarikat üyeleriyle çatışma çıktı! 5 polisi öldürdüler...
CHP Gençlik Kolları başkanı dahil 80 kişi için flaş FETÖ kararı
Otomobil muayene ücretleri ne kadar oldu-2018 fiyat listesi
Dolar bir anda hareketlendi 20 Şubat 2018 dolar fiyatı
ŞOK iş başvurusu ekranı açıldı 5 bin kişi alınacak
Yorumlar 5 yorum