YAZARLAR

FETÖ'yü makinalı tüfek gibi kullanan haysiyet cellatları!

Kutlu bir mücadelenin karşılığı bu mu olmalı? Koltuk kapmak, reklam almak, bakanlıklarda iş bitirmek uğruna, yeri yurdu, anası babası, künyesi belli olmayan haysiyet cellatları FETÖ silahını kullanıyor.

FETÖ'ye karşı mücadelesinde, Recep Tayyip Erdoğan'ınhakkını bir kez daha teslim edelim. 17-25'ten çok öncebaşlatılan bu mücadelenin ne kadar kutlu birmücadele olduğunu, gelecekte yaşarsak hep birliktegöreceğiz. 

Tayyip Bey, bu mücadelede "yalnız" bırakıldığını söyledihatırlarsanız. 

Haksız değil!

"Ne yaman adam" diye adam yerine koyduklarımız,17-25'ten sonra, AK Parti çatısı altında saf değiştirdi. Hemde Tayyip Erdoğan'ın kendisine bahşettiği koltuktaoturarak!

FETÖ teröristleri Erdoğan'ı derdest etme plânları yaparken,beynini ve bedenini şeytanın esaretine teslim eden bir kesim varki, uluorta "Hele ben bir Başbakan olayımgöreceksiniz!" diyerek, gözdağı vermektençekinmiyordu!

Manşet hazzını, yaptığı sivri çıkışlarla kimyaşadı o dönemlerde?

Biz bunların ne mal olduklarını Beyazekranlarda söylerken, programı yöneten arkadaşlar,"Hocama laf söyletmem" diyordu vaktinde. Hocalarıdinlenme localarında şimdi. O arkadaşlar da ekranlarda boygösteriyor hâlâ... 

FETÖ mücadelesinde, Tayyip Erdoğan'ın elindentutup, il başkanı yaptığı, milletvekili yaptığı, bakanyaptığı, Meclis Başkanı yaptığı, Başbakan yaptığı, hattaCumhurbaşkanı yaptığı hiç kimse yoktu yanında. 17-25'tensonra, FETÖ'nün değirmenine su taşıyanların herbiri, kişisel bloglarında yazar kesildiler başımıza. 15 Temmuzakşamına kadar, "Tayyip'in yanlışları" konusundafetva verdiler sağa sola!

AK Parti'nin kapıları açıldı diye, Süleyman Soylu'yabilenenler, 15 Temmuz gecesi, Süleyman Soylu'nun tırnağıbile olamadılar. Onlar, sıcacık evlerinde avuç ovuştururken,Türkiye sokaktaydı, Süleyman Soylu daTRT'de.. 

Erdoğan'ın sağ olduğunu CNN Türk'te görmeden önceekranlara çıkıp hırlasaydılar ya... Bu milletin lideri, halkısokağa çağırmadan önce boy gösterme cesareti gösterseydilerya.. 

15 Temmuz'un üzerinden 3.5 ay geçmiş, ben bunları niyeyazıyorum?

Yanlış giden bir şeyler var dostlar, o yüzdenyazıyorum. 

FETÖ mücadelesinde yanlışlaryapılıyor. 

O yanlışlar, FETÖ mücadelesini başka yönlere çekiyor. Mağdursayısı arttıkça, işin rengi değiştiriyor. İşin rengi değiştikçe,Erdoğan'a çemkiren kesim, tıpkı geçmişte olduğugibi, yine evinde avuçlarını ovuşturuyor. 

Nedir bu yanlışlar?

FETÖ'nün, bir silah olarakkullanılması en büyük yanlış!

Bakanlıkta bir işi var arkadaşın, işi olmayınca röportajyaptığımız bakanlar oracıkta FETÖCÜolabiliyor mesela... 

Bir kamu bankasının en tepesinde gözü var arkadaşın. İstediğinialamayınca, o bankanın genel müdürü oracıkta FETÖCÜolabiliyor mesela... 

İşadamından sahibi olduğu siteye, gazeteye, televizyona reklamister arkadaş... İstediği olmayınca, o işadamı oracıktaFETÖCÜ olabiliyor mesela.. 

Listeyi uzatabilirim... 

Bunları yazdığımızda ya da söylediğimizde... 

FETÖ silahını bu sefer bize doğrultuyor şerefyoksunu mahlukatlar!

Ayşe Böhürler'le ilgili yazılanlara google şahittir.

AK Parti'nin kurucusu ve sevdalısı olanBöhürler iki gündür, anası, babası, künyesi, yeri yurdu belliolmayan bu haysiyet cellatları tarafından linçediliyor... 

Karşılığı olmayan, piyasanın silikleri, kâh twitter'da, kâhorada, kâh burada FETÖ'yü makinalı tüfek gibikullanıyor.

Bir yanda kutlu bir mücadele...

Öte yandan boğazına kadar pisliğe batan kahpe birdüzen. 

Bu kahpelik nereye kadar sürecek?

Bu meseleyi bir kez daha konuşalım... 

Yarın... 

Yorumlar21 yorum