BIST 1.445
DOLAR 8,27
EURO 10,06
ALTIN 489,53
HABER /  MAGAZİN

Ferhat Göçer kaç kere evlendi çocukları kim?

Magazin basını son günlerde Ferhat Göçer ve kızı Yağmur'un çekişmesini konuşuyor. Babasına açtığı dava ile tanıdığımız Yağmur'un annesi kim? Ferhat Göçer kaç kere evlendi ilk eşi ve çocukları kim sorusu ise merak konusu oldu. Ferhat Göçer ünlü olmadan önce Doçent Berna Hocaoğlu ile evlenmiş ve kızı Yağmur dünyaya gelmiştir.

Abone ol

Ferhat Göçer kimdir, aslen nereli ve Ferhat Göçer kaç kere evlendi kaç çocuğu var soruları merak konusu oldu. Aslen Şanlıurfalı olan Ferhat Göçer 3 kez evlendi. İlk evliliğini daha ünlü olmadan önce Doçent Berna Hocaoğlu ile yaptı. Bu evliliğinden ise Yağmur adında bir kızı oldu. Birçoğumuz Yağmur'un ismini babasına açtığı davadan öğrendik.


KIZI YAĞMUR İSYAN ETTİ:  Sanatçı Ferhat Göçer'in 19 yıl önce boşandığı ilk eşinden olan kızı Yağmur Göçer, sosyal medyadan sitem etti.

"Bir kız çocuğunun haykırışı" notunu taşıyan açıklamada 21 yaşındaki Yağmur, babası Ferhat Göçer'e, "Af dilemek için sakın gelme. Benden çaldığın her gün için davacıyım senden" ifadelerini kullandı.

Kızının bu sitemi üzerine sanatçı şu açıklamayı yaptı:

 EVİM ONUN EVİDİR!

"Yağmur benim kızım... 2 çocuğumdan biri... 2 canım var, o diğer yarısı... 21 yaşında ve bugüne kadar yaşadığımız her şey, tüm çabalarım,üzüntülerim, gerçekler,çaresizliklerim onun iyiliği adına bende saklıdır... Evim onun evidir...İstediğinde baba ocağı onun yuvasıdır..."

FERHAT GÖÇER KAÇ KEZ EVLENDİ EŞLERİ VE ÇOCUKLARI KİMDİR?
Ferhat Göçer şöhrete kadar olan süreçteki ömrüne 3 evlilik sığdırmıştı. Ferhat Göçer'in ilk ve son evliliğinden iki çocuğu var.

İlk evliliğinden kızı Yağmur Göçer son evliliğinden ise oğlu Can isminde bir oğlu bulunuyor.

Ferhat göçer ilk eşi Berna Hocaoğlu ve kızı yağmur İlk eşi Doçent Berna Hocaoğlu ile olan evliliğinden Yağmur isminde bir kızı olmuştu. 1997 doğumlu olan Yağmur Göçer şimdi 19 yaşında. Bundan iki yıl önce babasına açtığı dava ile gündeme gelmişti.

ÖNCEKİ HABERLER
Bekçi alımı mülakat sonuçları açıklama takvimi-2018
SGK'da çalışanın maaşını düşük gösteren patronlar yanacak
Küresel servet raporu açıklandı En zengin yüzde 1'e ne oldu?
Son deprem Kahramanmaraş'ta! Büyüklüğü kaç oldu?
Sıla'ya iyi haber geldi! Mahkeme reddetti
CHP'de İstanbul için sürpriz adaylar! Kulisler bu isimlerle çalkalanıyor
Kaçırılan 78 çocuk serbest bırakıldı!
Bariyerlerin saplandığı otomobilden yaralı kurtuldu
Cocu'dan ayrılık sonrası ilk sözler!
Suriye'den Türkiye'ye ateş açıldı! Sınırda sıcak saatler
Yorumlar