YAZARLAR

Fantasia De Luxe Hotel

Antalya Kemer Çamyuva’da bulunan Fantasia Deluxe Hotel güvenilir bir tatil için tam isabet.

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle çok özel bir oteli ve bu otelinyaptıkları işe kalbini dokunduran özel ekibini paylaşacağım.Antalya Kemer Çamyuva’da bulunan Fantasia Deluxe Hotelgüvenilir bir tatil için tamisabet.

  

Tenim buram buram tatil kokuyor demek istiyorsanız gönülrahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu otelde geleneksel Türkmisafirperverliğinin dünya kültürü ile buluşmasınıyaşayacaksınız.

    

Bu Sevda Bitmez

Fantasia Deluxe Hotelleri Satış Koordinatörü Nilda Türesonuç odaklı çalıştığı kurumu delice seven, iş hakimiyeti veprofesyonellikte sınır tanımayan adeta bu sevda bitmez dedirten biranlayışıyla ben gitsem de ruhum kalır dedirten övgüyü tırnaklarıylahak eden alın teriyle yazan bir isim, yeri dolmaz.

  

Ulusoy ailesinin mütevazi kişiliğiyle saygı vesevgide gönüller fethetmiş kalpten ismi Berrin Ulusoy yurt dışıseyahatlerini ve iş yaşamındaki tempolu günlerinin yorgunluğunuFantasia Deluxe Hotellerinde  atlatırken hem dostlarının hemçalışanlarının gözbebeği…

  

Sevgi, saygı, sadakat

Üstün Hizmet

Yeter ki siz isteyin

Fantasia Hotel Deluxe Kemer’in yüreğini ortaya koyaraközveriyle çalışan pırıl pırıl bir servis ekibi var, ekibin başındaotelciliğin servis anlayışındaki öncü, unutulmaz, üstat ismi NezihOhri’den servisi öğrenmiş Sadık Er var. Nezaket,saygı ve mesleğine tutkuyla bağlanmış çok değerli bir isimRamazanÇetinkaya, Nasreddin Yılmaz, ErhanDemirhan gösterdikleri performansla otellerini nekadar çok sevdiklerini ifade eden adeta pire gibi çalışan birekip. 

  

Biz bir aileyiz, Ulusoy Holding bünyesinde bulunanotelimizde Ulusoy ailesine yakışan üst düzey hizmet anlayışıylaailelerin tatil anlayışına layık olmak için servis ve hizmettebüyük bir hassasiyet, titizlik ve özen içerisinde otelimize gelenmisafirlerimizi Türk Kahvesinde geleneksel Türk misafirperverliğinidünya kültürüyle buluşturuyoruz. Yeter ki siz isteyin sloganımızlaözenle hazırlanmış bir kahvenin 40 yıl hatırı var diyerek dostluklamisafirlerimize sunuyoruz.  Aynı zamanda da dünya kahveleriniözenle servis ediyoruz. Özel olarak hazırlanmış bize özgü Türkçayımız misafirlerimizin vazgeçilmez damak tadı oluyor.Misafirlerimizin çayımızın ve kahvemizin tarifini istemesi isebizleri son derece mutlu ediyor. Mutlu misafirler, gülen yüzler vemisafir memnuniyeti mesleğimize olan tutku ve bağımızın her geçengün çoğalmasına sebep oluyor. 

  

"Ben Fantasia Kemer de çalışıyorum diyebilmenin onur veayrıcalığıyla buradayız. Görevimizin başındayız, gelin misafirimizolun yeter ki siz isteyin" diyen bir ekip ruhu ve adanmışlık buözel ekibe yakışıyor.  

Bende pırlanta gibi değerli bu otel çalışanlarınıcanı gönülden tebrik ediyorum.

  

Fantasia Düşleri

Elimi uzatsam avuçlarım deniz, tenim ise buramburam tatil kokuyor.

Yanık bir çikolata kokusu gibi yakan bir güneştesevdalanır tablolar, canlanır portrelerin her biri yerinden çıkıpyaşamaya başlar Fantasia düşlerinde.

  

Kıpkırmızı bir sevda olur Çinlisi de Hollandalısı da Rus’uda, Alman’ı da, İngiliz’i de, Arabı da bir olur, bin olur hepsi bizolur uçar Fantasia balonların da kırmızı beyaz bir dünya olur.Çocuk çocuk bakan heyecanlı kıpır kıpır, sevinçli, el ele…Deniz ve gökyüzü masmavi parlatır geceyi, yıldız kayargönlümden Fantasia olur.

Fantasia Kemer’de Buluşmak

Ama Nasıl;

  

“Deniz

Gülümsüyor uzaktan.

Dişleri köpükten,

Dudakları gök”

Uzun zamandır birbirini göremeyen iki dostun, iki uzakülkeden gelerek Antalya hava limanında heyecanla birbirinekavuşması, çiçeklerle Fantasia Kemer  Otel ekibinin güleryüzlü karşılaması ve Limuzin ile otele varış… Deluxe bir tatilheyecanıyla Fantasia Deluxe Hotel Kemer de buluşmak üzere tatiltadında kalın.

Yorumlar