HABER /  YEREL

Eve gelmeyen eşinin kıyafetlerini otomobile bağlayıp üzerine not yazdı

BOLU'da öfkeli kadın, 1 hafta eve gelmeyen eşinin kıyafetlerini otomobile bağlayıp üzerine "Eve gelmene gerek yok, eşyalarını getirdik, terbiyesiz" diye yazdı.

Bolu'da, eşinin 1 hafta eve gelmemesine sinirlenen kadın, kocasının kıyafetlerini evlerinin önünde bulunan otomobilin üzerine atıp, egzozuna da sıkıştırdı. Öfkeli kadın, otomobilin camına serdiği eşinin gömleğine de, "Eve gelmene gerek yok, eşyalarını getirdik, terbiyesiz" diye yazdı.

Kıyafetleri otomobile bağladı

Olay, Borazanlar Mahallesi'nde meydana gelen olayda ismi öğrenilemeyen bir kadın iddiaya göre eşinin 1 haftadır eve gelmemesine sinirlendi. Öfkelenen kadın, kocasının evde bulunan kıyafetlerini evin önünde park halinde olan arabasının üzerine atıp, kapı kolları ve aynalara bağladı.

"Eve gelmene gerek yok, eşyalarını getirdik, terbiyesiz"

Bazı kıyafetleri aracın egzozuna sıkıştıran kadın, eşinin beyaz gömleğinin üzerine de "Eve gelmene gerek yok, eşyalarını getirdik, terbiyesiz" yazdı. Not yazdığı gömleği de otomobilin yan camına seren kadın, kocasının ayakkabılarını da arabanın ön camına koydu. Otomobili gören vatandaşlar, ilginç olayın fotoğraflarını çekti.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Binlerce memura müjde! Tek seferde 6 bin 200 lira
İşte Gökhan Töre'nin yeni adresi
Onyekuru'dan çağrı: Beni alın
Moses: Kariyerimde böyle bir şey yaşamadım
Murat Kurum: 19 Nisan'a kadar borcunu kapatana yüzde 22 indirim yapacağız
2020 Ramazan ne zaman başlıyor başlangıcı hangi ay?
Yorumlar