BIST 1.377
DOLAR 8,09
EURO 9,74
ALTIN 460,86
HABER /  GÜNCEL

Emlak zengini cinayetinde şoke eden sözler: Adamı bedavaya öldürdük

Müge Anlı'nın programında aydınlatılan "emlak zengini" cinayetinde 3 kişi tutuklandı. Zanlıların, cebinden 120 lira çıkınca “Adamı bedavaya öldürdük” dediği ortaya çıktı.

Abone ol

"Müge Anlı ile Tatlı Sert" programında aydınlatılan emlak zengini Asım Bayram cinayetinde 3 kişi tutuklandı. Zanlıların, Bayram’ın cebinden 120 lira çıkınca “Adamı bedavaya öldürdük” dediği ortaya çıktı.

Oğlu izini sürdü

Antalya'da oturan Asım Bayram'dan haber alamayan Almanya'daki oğlu Mevlüt Bayram, 22 Ocak'ta kayıp başvurusunda bulundu. Yakınları atv'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Bayram'ın izini sürdü. 

Ormanlık alanda görüldüğü tespit edildi

Polis, çok sayıda gayrimenkul sahibi olan Bayram'ın kaybolduğu gün yeni bir ev almak için emlakçıyla buluşmaya gittiğini belirledi. Polis, güvenlik kameralarını incelediğinde üzerine 600 bin lira olan ve otomobiliyle yola çıkan Asım Bayram'ın Kepez'e bağlı Varsak Mahallesi'ndeki ormanlık alanda görüldüğünü tespit etti. 

Toprağa gömülmüş halde bulundu

Müge Anlı'ya da yapılan ihbar üzerine bölgede yapılan aramalarda Bayram'ın cesedi, toprağa gömülmüş halde bulundu. Bayram'ın, başına sert bir cisimle vurularak öldürüldüğü, cesedinin 8 parçaya ayrılıp, derin dondurucuda saklandıktan sonra toprağa gömüldüğü belirlendi. Polis cinayet şüphelisi olarak Murat Güneş, Medeni Öztaş ve Mevlüt Sağlam'ı gözaltına aldı.

"Bende mal mülk çok" sözünün üzerine...

Zanlıların "Bende mal mülk çok" sözünün üzerine yaşlı adamı gözlerine kestirdikleri, 21 Ocak'ta emlak satma amacıyla Selekler Çarşısı'nda bir bilardo salonunda buluştukları, daha sonra Muratpaşa ilçesindeki eve gittikleri ortaya çıktı.

Öldürüp dalga geçmişler...

Evde bulunan Mevlüt Sağlam ve Medeni Öztaş'ın ikiliyi karşıladıkları, daha sonra Medeni Öztaş'ın yaşlı adamın başına çekiçle vurup öldürdüğü ortaya çıktı. Vahşi cinayetin ardından yaşlı adamın cebinden 120 lira para çıktığı, zanlıların evin anahtarlarını aldıktan sonra Kışla Mahallesi'ndeki yaşlı adama ait eve gittiklerinde para kasanının boş çıkması üzerine, "Adam bedavaya gitti. Milyonlarca para ve altın beklerken 120 lira çıktı" diyerek aralarında gülüştükleri ortaya çıktı. 

Toprağa verildi!

Güneş'in daha önce 2005'te Kemer ilçesinde bir kişiyi öldürmekten 10 yıl hapis yattığı ortaya çıktı. Zanlılardan Murat Güneş, Medeni Öztaş ve Mevlüt Sağlam tutuklandı, aralarında nikâhsız birlikte yaşadığı Fulya Karatuğ'un da bulunduğu diğer zanlılar serbest kaldı. Asım Bayram, Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesinde torağa verildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Sosyal medyadan 'Cumhurbaşkanına hakaret'e gözaltı
Eyfel Kulesi'nin ışıkları Yeni Zelanda için karartıldı
İşte Tolga Zengin'in kadro dışı kalma sebepleri
Tümer Metin: Üzerlerinden TIR geçmiş gibiler
Sadık: Milli takıma çağrılmayı uzun zamandır bekliyordum
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mesut Özil'i ve Amine Gülşe'yi kabul etti
Londra'da cami önünde müslüman gruba ırkçı saldırı!
Serdar Ali Çelikler'den Ali Koç'a: Manevi kardeşin patlak çıktı
Soldado: İlk yarıda adeta acı çektik
Özer Hurmacı, hakemi yerden yere vurdu
Yorumlar