HABER /  MAGAZİN

Esra Erol'un babasının fotoğrafıyla yaptığı paylaşım rekor kırdı

Esra Erol babasını fotoğrafı ile yaptığı duygusal “polis kızıyım” paylaşımı ile sosyal medyada rekor kırdı… Babası polis olan Esra Erol Türk polis teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünde bakın neler yazdı;

Polis kızı Esra Erol’un yürekleri titreten paylaşımı instagram’da beğeni rekoru kırdı. Esra Erol Türk polis teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümüne özel paylaşım yaptı… Babasının polis üniformalı fotoğrafını instagram hesabına koyan Esra Erol yanına da şu satırları yazdı;

-Lojman hayatını, ekip arabasını,karakol kokusunu iyi bilirim. Gece nöbetinden gelen baba uyusun diye parmak ucunda dolaşmak konusunda üstadım. Arada bazen sakallı, bazen sakalsız, bazen üniformalı bazen üniformasız, bazen eve gelen,bazen uzun süre gelmeyen bir babanın kızıyım❤ Yeşil üniformasını da mavi üniformasını da şerefiyle taşıyan, mesleğine aşık ve ömrünü vermiş bir babanın kızıyım❤ Ve büyük fedakarlıklar ile görevini ifa eden #TürkPolisTeşkilatı ‘nın 173. kuruluş yıldönümü. Vatanımız uğruna şehit olan tüm kahraman polislerimizin ruhu şad olsun!

Esra Erol'un babası Seyfi Erol polis olarak uzun yıllar emniyette hizmet verdi. Esra Erol'un annesinin ismi de Necla Erol.  Esre Erol'un Bihter, Eda, Pervin ve Filiz isminde 4 kız kardeşi daha var.  Esra Erol'un iki kardeşi üvey (babasının ilk evliliğinden) iki kardeşi öz. 

Esra Erol eşi Ali Özbir ile 2010 yılında yaptığı evlilikten 2 erkek çocuğu annesi oldu. Büyük oğluna İdris Ali küçük oğluna da Ömer ismini verdi.

Esra Erol'un bilinmeyen kardeşi Bihter Erol'a bakın

ÖNCEKİ HABERLER
Hatice Şendil hamilelik kilolarına veda etti
Ankara metrosunda patlama! Seferler durdu
İsrail’den skandal karar! Filistinli genci öldüren caniye...
Yok artık Jet Fadıl! Ev sahibini suçlu çıkardı
TL neden değer kaybediyor! Çarpıcı iddia
15 tatil ne zaman MEB 2019-2020 tatil günleri takvimi
Yorumlar