BIST 1.365
DOLAR 8,11
EURO 9,76
ALTIN 464,03
HABER /  MEDYA

Esra Erol Talip Çakır DNA sonuçları çocuğu ondan mı kardeşinden mi?

ATV'deki Esra Erol'da programında eşi ağabeyi ile kaçan Talip Çakır'ın hikayesi ağızları açık bıraktı. Nüfusunda biri kendisinin diğeri ağabeyinin olan 2 çocuk bulunan Talip Çakır, 7 yaşındaki oğluna DNA testi yapılmasını istedi.

Abone ol

Mermerci olan Talip Çakır, 2008 yılında Fatma Çakır ile evlendi. Babası evliliği karşı çıktı ancak Talip 'seviyorum' deyince davullu zurnalı düğün yaptı. Talip ile eşinin 2011 yılında oğulları Fikret dünyaya geldi. 3 yıl sonra ise Talip hayatının şokunu yaşadı. Karısı Fatma Çakır, öz ağabeyi Mustafa Çakır ile birlikte kaçtı.

Talip Çakır eşi ile kanından canından olan agabeyinin ihanetini son günlere kadar hiç sezmemiş. 2014 yılında ağabeyi kendi eşi Nilüfer Çakır ile 2 çocuğunu bırakıp kardeşinin karısı ile kayıplara karışıyor. İkisinin birlikte kaçtığı ortaya çıktığında hem Talip hem yengesi yıkılıyor. Her ikisi de bir süre sonra boşanıyorlar. Fatma ile Mustafa ise çirkin ihanet sonrasında evleniyorlar.

'Çocuğumun babası mı amcası mıyım' diye soran Talip Çakır, Esra Erol'a DNA testi için katıldı. Talip Çakır, "2011 doğumlu çocuğum 7 yaşındaki oğlum benim mi değil mi onu bilmek istiyorum. Çocuğumu sevemiyorum. İçim almıyor benim çocuğum mu değil mi? Çocuğuma sünnet yapacağım yapamıyorum. Bunu yapan onu da yapmış olabilir. Üstelik sonradan olan çocuk o da benim üstüme" dedi.

Esra Erol'da Talip Çakır ahlaksız ihanetle sarstı! Karısı ağabeyi ile kaçtı

ÖNCEKİ HABERLER
2 polis gözaltında! Suçlamalar şoke etti
Çorum'da rehber öğretmen dehşeti! Ameliyatlı öğrenciyi bu hale soktu
Fenerbahçe hocasını resmen duyurdu
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak Bakan Albayrak açıklaması
Yöneticisi tuttuklanan Huawei'ye bir darbede Japonya'dan
Askerlik kısalıyor işte Erdoğan'a sunulacak yeni askerlik süreleri
Okul yolunda TIR dehşeti! Faciadan kılpayı dönüldü
DHBT sınav giriş belgesi alma sayfası ÖSYM AİS girişi
AK Parti'nin Kars adayı ortalığı karıştırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli açıklaması
Yorumlar