HABER / MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölümde ne oldu yeni bölüm fragmanı

ATV ekranlarında her salı saat 20.00'de izleyiciyi ekrana bağlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölüm ile yine heyecan yarattı. Hakkı, Ekrem'i sattı peki şimdi ne olacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölümde neler oldu? Tüm detaylar haberimizde.

Ekranların en uzun dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı ve şok üstüne şok yarattı. Hakkı'nın Ekrem'e ihanet etmesi üzerine gelişen olaylar nerey gidecek herkes bunu çok merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölümü seyredenlerin tadını damağında bıraktı.  Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölümde neler oldu? Hadi gelin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.son bölüm özetini okuyalım ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92.yeni bölüm fragmanına bakalım...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 92.SON BÖLÜMDE NELER OLDU; "Hakkı, Ekrem'i sattı!" Ekrem, Ünal Kaplan'ın masası üzerine kurduğu oyunuyla Ender ve İlker'in kaybına sebep olmuştur. Bu başarısının ardından rüzgar terse dönecek, güvendiği adamı Hakkı'nın ihanetine uğrayacaktır. Ceylan ile anlaşmaya oturan Hakkı'nın verdiği adres, Davut'un büyük planı için önemli bir adım olsa da Çakırbeylilerin başına dert olacak yeni belaların da habercisidir. Düşman olduğunu alenen kabullenmek zorunda kalan Ekrem'in arkasındakileri ortaya çıkarmayı amaçlayan Hızır ise gizli düşmanlıklardan yorulmuş, savaşacağı kişileri karşısında görmek istemektedir. Ünal Kaplan ile kurduğu yeni planıyla, yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayan diğer düşmanlarının da gözünün içine bakma fırsatını bulacaktır.

Yorumlar