HABER / MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.yeni bölüm bu akşam neden yok

ATV'nin reytingleri alt üst eden dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 90.yeni bölümü yayınlanmayacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar 90.yeni bölüm neden yok Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Başrollerin Oktay Kaynarca, Deniz Çakır gibi isimlerin yer aldığı ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, seyircisini ekrana çiviliyor. Yayınlandığı her bölümün ardından çok konuşulanlar arasında giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sevenlerine kötü haber geldi. Dizi yayınlanmayacak. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90.yeni bölümü neden yok? Detaylar haberimizde.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 90.YENİ BÖLÜM NEDEN YOK; Ziraat Türkiye Kupası yayın haklarına sahip olan ATV, bu akşam Gençlerbirliği-Beşiktaş maçını yayınlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümün ise 13 Şubat Salı günü yayınlanacağı tahmin ediliyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 90. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 89. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? Davut'un yaşadığı gerçeğini öğrenen Hızır'a ikinci sürpriz, Ünal ile iş birliği içinde olan Hızır Ali'den gelir. Yakınları tarafından aldatıldığını düşünen Çakırbeyliler, onlardan habersiz çevrilen oyunun büyüklüğü karşısında sarsılırlar. Uluslararası güçlerin savaşında bir adım önde olabilmek adına Hızır da bu oyuna katılmak, Pudra Hakkı ile uzlaşmak zorundadır. Ekrem'e kadar uzanan düşman zincirinin halkaları tek tek ortaya çıkarılıp yok edilene kadar da hep birlikte hareket etmek gerekecektir. Meryem'in aklı ise bir an önce cezaevinden çıkmasını beklediği oğlundadır. Bunun için Ceylan'dan yardım isteyen Meryem, oğlunu orada son kez ziyaret ettiğini düşünürken duydukları karşısında hayrete düşer. Annesinin karşısına eskisinden farklı biri olarak çıkan Ömer'in dönüşümü, bundan sonrası için seçtiği yolun göstergesidir.

Yorumlar