BIST 1.431
DOLAR 8,62
EURO 10,36
ALTIN 505,19
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. bölüm 3. fragmanı

ATV kanalının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 154. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. yeni bölümüyle 28 Ocak 2020 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

ATV kanalının Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 154. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. yeni bölümüyle 28 Ocak 2020 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi...

Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Diyarbakır'da deprem gecesi araçların lastiğini patlatan şahıs yakalandı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Depremde enkaz altında kalan Mustafa Emir'in kurtarılma görüntüsü ortaya çıktı
60 saniyede bugün (27 Ocak 2020)
Elazığ seferberliğinde 3. gün
Elazığ'daki arama kurtarma ekipleri dualarla bölgeden ayrıldı
Adıyaman'da şoke eden kavga görüntüsü! Döner bıçağıyla kovaladı
Eski eşinin ölümüne neden olan sürücüye verilen cezayı duyunca kriz geçirdi
Simpsonlar Kobe Bryant ölümünü bildi dizideki şok görüntü
Kip Kırmızı Çizgi Fitbol'u Sundu
Yorumlar