YAZARLAR

Erol Sezer Yeniden Rixos’ta...

Erol Sezer Yuvaya Geri Döndü

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince’nintalimatıyla Rixos Türkiye otelleri Konsept Geliştirme direktörüolarak atama yapılan Rixos Hotellerinin deneyimli  otelyöneticisi Erol Sezer’e başarılar diliyoruz.

Erol Sezer; Rixos efsanesini sonsuza taşımak için göreviminbaşındayım. Rixos Hotelleri Türk otelciğinde bir çok konuda ilklereimza atmıştır. Geçmişte olduğu gibi bugünde Rixos Hotellerini dünyavizyonunda Türk misafirperverliğiyle en iyi şekilde temsil etmekiçin Rixos ailesinin bir ferdi olarak görev yapmak benim için büyükbir onurdur. Rixos’ta ben değil biz vardır. Farklı konseptler vedetaylarla yeniliğin, gelişimin ve değişimin yüzü olmaya devamedeceğim. Rixos Hotellerinin gücüne güç katmak için gece gündüzçalışacağız dedi.

 

Dün Demiştik Bugün Yine Söylüyoruz…

Enerjisiyle en soğuk anı güneş gibi ısıtan, hayalleriyle derüyaların yapıldığı maddeden yapılmalıyım ben dedirten,Erol Sezer de dünden bugüne ve yarınlara Rixos’u taşıyacakRixos Ailesinin Kurmaylarından. Geleceği gören birotelcilik anlayışıyla sevgi ve saygıyı fazlasıyla hak edenülkemizin otelcilik sektöründen dünya markası olmuş bir ismi…

Evrensel projelerin fikir adamı

Rixos’un feragat ve bağlılık sembolü

Onsuz olmaz.

Lezzetin otel gusto’su

Sevginin sevdalısı

Emek ve arzunun tutkulu güneşi

Zaferlerin kahramanı

Engin ve manalı bir bakış

Rüyaları gerçeğe dönüştüren İsim ErolSezer.

Hayırlı Bayramlar Türkiye

Bu vesile ile Ramazan Bayramımızın ülkemiz ve tüm İslam Alemiiçin Hayırlara vesile olmasını Cenabı Haktan niyaz eder ve Tatileçıkacak tüm tatilcilere de kazasız belasız yolculuklar dilerim.

Bayram tadında kalın

 

Yorumlar