HABER /  AK PARTİ

Erdoğan'ın bu videosu rekora koşuyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Erzurum'da minik Muhammed ise diyaloğu sosyal medyada rekora koşuyor. İşte Erdoğan'ın 8 yaşındaki Muhammed'in jestine yaptığı jest!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Erzurum mitingi sonrası 8 yaşındaki Muhammed Atabey Dölekli tarafından tesbin hediye edildi. Minik Hediyeye hediye ile cevap veren Erdoğan'ın Muhammed ile diyaloğu ise sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum İstasyon Meydanı'nda halka hitap etti. Erzurum'a bin 200 yataklı şehir hastanesi kurulacağını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kent içi trafiğini tramvay ile rahatlam için çalışmalara başlandığını müjdeledi.

Minik Muhammed'in yaptığına bak

Miting sonrası seçim otobüsüne yönelen Erdoğan'ın bu kez ki konuğu ilköğretim öğrencisi Muhammed Atabey Dölekli oldu. Minik Muhammed, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı oltu taşından yapılmış tesbih hediye etti.

Erdoğan kendi tesbini hediye etti

Tesbihlere olan ilgisiyle tanınan Erdoğan, minik Muhammed'in tesbih hediyesine yine tesbih ederek karşılık verdi. Koleksiyonu da olduğu belirtilen Erdoğan, ceketinin cebinden çıkardığı tesbini Muhammed'e verirken, ondan bu tesbini "ölene kadar saklamasını" istedi. Erdoğan daha önce de sohbet ettiği bir yaşlı amcaya yine kendi tesbihini hediye etmişti.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Fenerbahçe Beko Anadolu Efes'i ezdi geçti
Trabzonspor'dan 30 milyon liralık bonservis bedeli ödemesi
"İddaa" ihalesinde 10 yıllık sözleşme imzalandı
Çorlu'da 25 kişinin öldüğü kazada yeni gelişme
Bahçeli: Tarih cahilleri bekayı bilmez
Vanessa Laine Bryant instagram hesabı var mı Vanessa Bryant öldü mü?
Yorumlar