BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
HABER /  POLİTİKA

Erdoğan'dan enflasyon paylaşımı: Onlar yalanlarla konuşur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefetin enflasyon konusundaki iddialarına sosyal medya adresinden yapılan paylaşımla yanıt verdi.

Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP'ye rakamlarla yanıt verdi. Erdoğan, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "AK Parti öncesindeki son 14 yılın enflasyon ortalaması %70,3 iken, AK Parti iktidarları döneminde bu oran %9,54 olarak gerçekleşti.Onlar yalanlarla konuşur, biz rakamlarla..." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Erdoğan, son 14 yılın enflasyon ortalamasına ilişkin rakamları paylaştı. 

Erdoğan, AK Parti öncesindeki son 14 yılın enflasyon ortalaması %70,3 olduğunu ve bu rakamın AK Parti iktidarları döneminde ise %9,54 olarak gerçekleştiğini kaydetti.

Erdoğan, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "AK Parti öncesindeki son 14 yılın enflasyon ortalaması %70,3 iken, AK Parti iktidarları döneminde bu oran %9,54 olarak gerçekleşti.Onlar yalanlarla konuşur, biz rakamlarla..."

ÖNCEKİ HABERLER
Bayraktar'dan Ukrayna'ya İHA satışıyla ilgili açıklama
İlber Ortaylı'dan Suriyeli çıkışı: Haddinizi bilin
FBI Trump'ın Rusya için çalışıp çalışmadığını soruşturmuş
Irak'ta 'İsrail'i ziyaret iddiası' sorgulanıyor
Marcao transferi gerçekleşmeyecek mi?
e nabız grip aşısı olacakların listesi sorgulama
Yorumlar 47 yorum