BIST 1.113
DOLAR 8,32
EURO 9,72
ALTIN 502,41
HABER /  POLİTİKA

Erdoğan Trump görüşmesinin saati belli oldu

ABD'de bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Donald Trump'ın görüşme saati belli oldu. Trump-Erdoğan görüşmesi bu akşam Türkiye saat ile 19.40'da.

Abone ol

ABD'nin başkenti Washington'da ABD Başkanı Trump ile baş başa ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştirecek Erdoğan'ın, ziyareti çerçevesinde sivil toplum ve düşünce kuruluşları ile iş dünyası temsilcilerini de ayrı ayrı kabul etmesi planlanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başkan Trump'ın bugün Türkiye saati ile 19.40'ta görüşecekleri öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "CAN" ile TSİ 23.50'de Amerika Birleşik Devletleri'nin başkenti Washington'a geldi. Erdoğan, Andrews Hava Üssü'ne gelişinde ABD Protokol Genel Müdür Vekili Rosemerie Pauli ile Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da Washington'a geldi.

BAŞBAŞA GÖRÜŞECEKLER

Washington'da ABD Başkanı Donald Trump ile baş başa ve heyetlerarası görüşmeler gerçekleştirecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ziyareti çerçevesinde sivil toplum ve düşünce kuruluşları ile iş dünyası temsilcilerini de ayrı ayrı kabul etmesi planlanıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın yüz yüze yapacağı görüşmenin saati de belli oldu. Erdoğan ve Trump, Türkiye saati ile 19:40'ta bir araya gelecek.

Donald Trump'a Erdoğan uyarıları dengeli ol...

ÖNCEKİ HABERLER
Siber saldırının en büyük şüphelisi o ülke!
Fethullah Gülen'in pişkinliği! Utanmadan bunları yazdı
ByLock yazışmalarında şok eden detaylar
Kira fiyatlarının en çok yükseldiği il
Fuat Avni'nin gizli albümü ortaya çıktı işte o görüntüler....
Okul tatilleri ne zaman 1. ara tatil ne zaman başlıyor?
Yorumlar 2 yorum