HABER /  POLİTİKA

Erdoğan: FETÖ'cülerin bir kısmını paketledik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "FETÖ'cülerin iade süreçlerinin takipçisiyiz. Bir kısmını paketledik, yeni paketler de gelecek." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, A Haber yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken FETÖ'cülerin durumuyla ilgilide en son bilgileri paylaştı. 

ABD hala samimi davranmıyor. Biz onlara karşı her türlü samimiyetimizi şu ana kadar gösterdik. Terör örgütlerinden gelenler vardı. Bizden istediklerini verdik, El Kaide'den mesela. FETÖ, ABD'de yargılanan birisi değil şu anda. FETÖ'yü ülkemizde onunla ilgili verilmiş kararlar var, 85 dosyayı gönderdik. Sadece deporte edecek, gönder, dostluğumuzu görelim. Bakıyorsunuz daha sonra "filancayı da gönderin". Kusura bakmasınlar, bu aramızdaki gerginliği arttırıyor.

FETÖ tam bir metastas yapmış. Müttefiklerimiz gerekli adımları atmıyor, atmasın. Jandarma, polis, asker, devlet dairelerinde nerede ne varsa üzerine, üzerine gidiyoruz, gideceğiz. Şimdi görüyorsunuz değişik yerlerde palazlanıyorlar. İade sürecinin takipçisiyiz, bir kısmını paketledik, diğer paketler de gelecek. Emniyet müdürü olan bir ahlaksız kaçmaya yeltendi, yakalandı. Bu şekilde işi yakın takipte tutuyoruz, tutmaya da devam edeceğiz.

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Mansur Yavaş'tan Siteler esnafına metro sözü
Venezuela Devlet Başkanı Maduro müjdeyi verdi
Trump Suriye için bu kez saat verdi!
Quaresma Beşiktaş'tan ayrılıyor mu?
ABD'den ilginç Kaşıkçı ihbarı
ABD Senatosu kararı! Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'dan sert sözler
Yorumlar 1 yorum