BIST 1.352
DOLAR 8,56
EURO 10,07
ALTIN 496,19
HABER /  GÜNCEL

En güzel yeni yıl mesajları- yılbaşı mesajları

En güzel yeni yıl mesajlarını ve yılbaşında sevdiklerinize alacağınız hediyelerle ilgili fikirleri burada bulabilirsiniz.

Abone ol

En güzel yeni yıl mesajlarını ve yılbaşında sevdiklerinize alacağınız hediyelerle ilgili fikirleri burada bulabilirsiniz.

EN GÜZEL YILBAŞI MESAJLARI- EN GÜZEL YILBAŞI KUTLAMA MESAJLARI

Sevdiklerimize gönderebileceğimiz en güzel Yeni Yıl mesajları, en güzel Yeni yıl cep sms'leri burda...

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2014 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar..

Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2014 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dilerim..

2014 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2014 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar

Yeni yıl bizlere kutlu olsun.. Yeni yıl sizlere de kutlu olsun.. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun..

Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılınız kutlu olsun...

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle..

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan , dostlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar!!

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar..

İnsan, armağanını kalbi ile birlikte vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Tanrı’nın bizlere verdiği armağandır. En mutlu günler seninle olsun.. Armağanınla yücel..

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar..

Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle...

2014 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle...

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

2014 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

EN GÜZEL YILBAŞI HEDİYELERİ 
Yeni yılın ilk günü sevdiklerine unutulan hediyeler değil, koca bir yıl hiç unutulmayacak, ilk anki kadar heyecanlandıracak, mutlu edecek, duygulandıracak, kalıcı, aşk dolu hediyeler vermelisiniz.
 
ERKEĞE YILBAŞI HEDİYESİ
Kişiye Özel Mesaj ve Fotoğraf Baskılı Çakmak yeni yılın soğuk günlerinde hem içinizi hem dışınızı ısıtacak. Üstelik göndereceğiniz fotoğraf ve mesajlar ile bu çakmak tamamen kişiye özel hale dönüşecek. Sevgiliye sürpriz yılbaşı hediyesi düşünenlerdenseniz ve sigara içen bir sevgili yada eşiniz varsa aradığınızı buldunuz diyebilirim. Üzerinde de hem size ait bir fotoğraf baskısı hemde yılbaşı kutlama mesajı yer alacak. Daha ne olsun...
 
SÜRPRİZ YILBAŞI HEDİYESİ
Nice güzel senelere yine seninle, Nice mutlu yıllara aşkım, Bugün günlerden Sen’sin, Her günüm seninle başlasın, Kalbim her gün seninle...Bu aşk dolu 5 adet mesaj 'Tatlı Yıllar' Şekerlemeleri üzerinde yer alıyor. Bonbon şeker ve draje seçenekleri bulunan 'Tatlı Yıllar' Şekerlemeleriyle ister yıl dönümünüzü ister sevgilinizin doğum gününü ister yılbaşını kutlayabilirsiniz. Yeni yıl hediyesi çoktan aldınız belkide ama sevdiğiniz hediyenin yanında bu tatlı sürprizde hak ediyor. 
 
KUPA BARDAK, YILBAŞI HEDİYESİ 
Sevdiklerinize özel olarak üretilecek şık tasarımlı 2014 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak burada. Üzerine bir adet fotoğraf ve isimlerinizi ekleyebileceğiniz 2014 Yılbaşı Hatırası Kupa Bardak en güzel yılbaşı hediyesi önerilerimizdendir.
 
YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK AŞKIM KOLYE
sevgiliye yeni yıl hediyesi, AŞKIM kolye ile bir kez daha o büyük sonsuz aşkınızı ispat edeceksiniz. Üzerinde aşkım yazısı ve sonsuzluk işareti olan bu şık kolye kız arkadaşınızın boynunda çok zarif duracak. O çok sevdiğiniz sevgiliye aşkım derken içinizden bir şeyler kopuyor, bir ömür onunla geçsin istiyor iseniz bunu sembolize edecek aşkım kolye oldukça romantik ve şık bir kolye. 
 
YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK İÇECEK ŞAPKALARI
Yılbaşı gecesi eğlenirken, tombala oynarken, tv izlerken bir taraftan da içeceğinizi rahat rahat yudumlayabileceğiniz bir fikre ne dersiniz? O zaman şimdi sıkı durun İçecek Şapkaları ile artık tüm içeceklerinizi elinizi kullanmadan keyif ile şapkanızdan içebileceksiniz. İçme hortumunun ucundaki klips ile sıvının ayarını istediğiniz yoğunluğa göre ayarlayabilir veya içmeye ara vermek isterseniz kapatabilirsiniz. Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi ilginç bir şeyler arıyorum diyorsanız, içecek şapkaları tam aradığınız hediye. Yılbaşı gecesi bu içecek şapkalarına sahip olan kişi çok şanslı, bütün gözler üzerinde olacak, herkes kıskanacak.
 
FİBER OPTİK YILBAŞI AĞACI
Bu yılbaşı ağacı başka. Evinizin en güzel yerinde gelen misafirlerinizi büyüleyecek güzellikteki fiber optik çam ağaçları kendiliğinden ışıklı ve kablo karmaşasına son verecek. 
 
Yılbaşı yaklaşırken arkadaşlarımıza, uzakta olan sevdiklerimize ya da farklı yerlerden bize özel olarak hazırlanmış değişik çikolatalar, drajeler hediye gelir. Sizde sevgilinize yeni yıl yaklaşırken romantik bir sürpriz yapın ve Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesini adresine gönderin.  Kırmızı kalp kutular, çikolata, drajeler ve her güne bir tane olmak üzere 365 tane güzel sözlerin bir arada olduğu bu hediye karşısında mutlu olmayacak bir bayan yoktur sanırım. 4 adet kalp şeklinde kutudan oluşan Seni Her şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesinin kutularının üzerinde küçükten büyüğe Seni, Her şeyden, Çok, Seviyorum yazmaktadır.
 
YILBAŞI HEDİYESİ OLARAK KİŞİYE ÖZEL AJANDA
Yeni yılda arkadaşlarınıza hatta iş yeri sahibi iseniz çalışanlarınıza tüm yıl boyunca resmi tatilleri, özel günleri, çalışma ve toplantı notlarını eksiksiz ve tam tutabilecekleri kişiye özel organizer ajanda hediye edebilirsiniz. Böylece bu kadar çok şeyi akıllarında tutmaya çalışmak zorunda kalmayacaklar. Düşünebileceğiniz en iyi ofis hediyesi diyebilirim. Çünkü hem işlevsel hem de sadece hediye edeceğiniz kişiye özel olarak üretilmiş bir hediye.
 
Yeni yıla girerken sevgilinize çok şık bir hediye vermeye ne dersiniz? Hediye kutusunu açtığında tek taş yüzük gibi gözükecek 2 carat cup, heyecanla kutudan çıkarıldığında esprili tarafı görünecek. Tek taş kupa bardak bayan sevgiliye yılbaşı hediyesi ile artık sevdiğiniz içeceklerini büyük bir zevkle içecek. 

ÖNCEKİ HABERLER
Ünlü mankenden eski sevgilisine gönderme
Ünlü mankenden eski sevgilisine gönderme
Gül'den uyarı gibi yılbaşı mesajı
Gül'den uyarı gibi yılbaşı mesajı
Milli Piyango'dan büyük ikramiye kazanan biletler
Milli Piyango'dan büyük ikramiye kazanan biletler
Erdoğan 2013'ü böyle uğurladı
Erdoğan 2013'ü böyle uğurladı
Madonna'yı hiç böyle görmediniz!
Madonna'yı hiç böyle görmediniz!
Justin Bieber'a tutuklama tehlikesi!
Justin Bieber'a tutuklama tehlikesi!
Batı Londra'da patlama
Batı Londra'da patlama
Ankara'da polis müdahalesi
Ankara'da polis müdahalesi
Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları
Milli Piyango yılbaşı çekilişi sonuçları
Salatasından öyle bir şey çıktı ki
Salatasından öyle bir şey çıktı ki