BIST 10.734
DOLAR 32,24
EURO 34,94
ALTIN 2.427,08
HABER /  MAGAZİN

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azra karakolluk oluyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Elimi Bırakma'nın 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümünde neler olacak? İşte tüm detaylar..

Abone ol

TRT 1'in heyacanla takip edilen dizisi Elimi Bırakma'nın yayınlanan 11. yeni bölüm fragmanında Serap’ın şikayeti üzerine Azra dolandırıcılık suçundan emniyet tarafından sorguya alınır. Elimi Bırakma dizisinin son bölümünde neler yaşandı ? Yeni bölümde izleyiciyi ne gibi sürprizler bekliyor ?

İŞTE ELİMİ BIRAKMA 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI: 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI: Azra’nın sırrını öğrenen Feride Hanım’ın dünyası başına yıkılır. Feride Hanım için merhem olmak isteyen Azra’nın eli kolu bağlıdır. Feride Hanım’a ulaşmak istese de Çelen ailesi Azra’nın Feride Hanım’ı görmesine izin vermez. Azra kendini anlatmanın bir yolunu bulabilecek midir?

Sumru’nun evinden kaçan Mert ve Fatma, Sumru’nun planlarını altüst eder. Sumru Mert’i tekrar kaybetmişken Cansu’nun desteğini alamaması Sumru’yu köşeye sıkıştırır. Sumru’ya inanmayan Cansu, annesine karşı büyük bir sınav verecektir.

Feride Hanım’ın kararlarını sorgulamaya başlayan Serap duruma el atar. Azmi’nin desteğini alan Serap, ailenin çehresini değiştirecek olan kararlar verir. Hastalığı yüzünden ameliyata girecek olan Feride Hanım’ı neler bekleyecektir?

Serap’ın planı, hayal ettiğinden daha büyük olunca işler sarpa sarar. Feride Hanım Azra’nın ve Cenk’in desteğiyle bu yükün altından kalkabilecek midir?

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaşan Cenk'in hikâyesini anlatan Elimi Bırakma'nın yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Önal, yönetmenliğini Sadullah Çelen, senaryosunu Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme alıyor. Dizinin başrollerini ise Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan ve Gökçe Yanardağ gibi ünlü isimler paylaşıyor.