BIST 1.471
DOLAR 7,44
EURO 9,00
ALTIN 413,90
MEDYA

Elimi Bırakma 51. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 51. yeni bölümüyle 27 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 27 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Benim Tatlı Yalanım 19. bölüm 2. fragmanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Trump benimle olan münasebetlerinde samimi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ABD'nin Mazlum kod adlı şahsı bize teslim etmesi lazım
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Buralarda hep pınarlar var
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan asker selamı
İstanbul Şişli'de mühürlü binadaki dairesine giren kadın cama çıkarak eylem yaptı
Ünlü popçu Tarkan'ın kuzeni cezaevinden firar etti
60 saniyede bugün (24 Ekim 2019)
Diyarbakır'da şehit babasından, HDP'li Temelli'ye tepki
Resulayn'da hastane altında tünel bulundu