BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
MEDYA

Elimi Bırakma 50. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 50. yeni bölümüyle 20 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 50. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 20 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Her Yerde Sen 18. bölüm 2. fragmanı
Tekirdağ'da bir kişi tabanca ile kayınbiraderinin fabrikasını bastı
Elazığ'da pompalı saldırı anı kamerada
60 saniyede bugün (16 Ekim 2019)
YPG/PKK'nın insansız hava aracı düşürüldü
Suriye Milli Ordusu’ndan yaralı teröriste insani müdahale
Resulayn’da terör hedefleri vuruluyor
Münbiç şehidi Kürtçe ağıtlarla uğurlandı
Yorumlar