BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,96
ALTIN 411,72
MEDYA

Elimi Bırakma 48. bölüm 2. fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 48. yeni bölümüyle 6 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 48. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 6 Ekim 2019 Pazar akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4. bölüm 2. fragmanı
Kalk Gidelim 80. bölüm 2. fragmanı
Hadise'nin yeni dans videosu sosyal medyayı yıktı
NASA deprem sesini yayınladı! Mars'ta kaydedildi tüyler ürpertici ses
İstanbul Beşiktaş'ta sokakta yürüyen kişiye silahlı saldırı
İstanbul'da otomobil bagajında 45 papağan ele geçirildi
Bursa Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı makamında rehin alındı
Ankara'da fuhuş operasyonu 30 kadın kurtarıldı
60 saniyede bugün (2 Ekim 2019)
Ataşehir'de tamirhane cinayetinin zanlısı yakalandı