BIST 1.127
DOLAR 8,29
EURO 9,68
ALTIN 498,27
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

Ekrem İmamoğlu'nu öven Nagehan Alçı'ya sert tepki

Türkiye yerel seçimleri geride bırakırken CHP’nin üç büyükşehri kazanması, iktidar kanadında tartışmaları da beraberinde getirdi.

Abone ol

CHP'nin İstanbul, İzmir ve Ankara'yı kazanmasının ardından özellikle iktidara yakın medyada yazarlık yapan isimlerin söylemlerinde yaşanan değişiklikler dikkat çekmeye başladı. Bu isimlerin en başında da Nagehan Alçı geliyor.

Nagehan Alçı seçimlerin ardından Habertürk TV’de seçim değerlendirmesi yaparken, Ekrem İmamoğlu’nun CHP içerisinde yükselen yeni bir figür olduğunu vurguladı. İmamoğlu’nun seçim kampanyası ve seçim gecesi duruşunu öven Nagehan Alçı, önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İmamoğlu’nun aday olabileceği yorumunu yaptı.

Sabah'tan tepki gecikmedi

Bu yorum, Sabah Gazetesi'nin Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman Şimşek tarafından tepkiyle karşılandı.

Şimşek, Alçı’nın videosunu paylaşarak, “Gazeteci Nagehan Alçı Hanımefendi, maşallah Ekrem İmamoğlu güzellemesine başlamış bile! Hayırdır bu ne hız! İmamoğlu’nu YSK’dan önce İstanbul Belediye Başkanı ilan etmiş, sonra da 2023’te Erdoğan’ın karşına CB Adayı olarak bile çıkarmış! Enteresan...”yorumunu yaptı.

Hükümete yakın kalemlerdan biri olarak bilinen Nagehan Alçı, uzun süre Akşam gazetesinde yazdı. Milliyet satın alındıktan sonrda bir süre burada köşe sahibi olan Nagehan Alçı, şu anda Habertürk gazetesinde yer alıyor. 

BU FOTO GALERİYE BAKIN
Foto Galeri TRT sunucusu Züleyha Ortak fena patladı! Kendisini ilah gören... Galeriye Gözat
ÖNCEKİ HABERLER
Ekrem İmamoğlu'ndan Anadolu Ajansı'na sert sözler!
Kurban bayramı başlangıcı ne zaman 2019 tarihi
İzmit'te AK Parti derince ve Karamürsel'de CHP seçim sonuçlarına itiraz etti
Siirt merkez ile 2 ilçe ve 2 beldede seçim sonuçlarına itiraz edildi
AK Parti Karabük ve Safranbolu'da seçim sonuçlarına itiraz etti
VGM burs sonuçları açıklanıyor 2020 kaç gün kaldı?
Yorumlar 19 yorum