YAZARLAR

Ekranda sabah akşam boy gösteren sırıtkan tipler!

Fransa'daki alçağı aratmayan sırıtkan tipler vazgeçmeyecek biliyorum. Sabah akşam milletin aklını başından almaya çalışıyorlar görüyorum. Düşüncelerimizi gam ve endişeyle doldurmaya azmetmişler farkındayım.

Fransa'daki alçağın söylediklerini işittinizdeğil mi? 

"Tayyip Erdoğan'ın öldürülmesi"ni,  nasılbir cehennemde yaşıyorsa artık, kurtuluşun tek çaresi olarakaçıklıyor gafil.

Ölümcül duygularla ve şiddetle dolu busoysuzluğun, bire bir aynısı Türkiye'de yapılıyor.Kılıktan kılığa girip, Erdoğan'a ölüm saçıyorlar.Fransız'ın o konuşmasına "ah keşke" diyerek omuzverenler az değil. İktidar açlığını sandıkla değil de,ölümle sonlandırmak isteyen katil sürüsünün yaptıkları 15 Temmuz'unyaprağında yazılı. Erdoğan'dan kurtulmak için, bir tek onundeğil, Türkiye'nin üzerine ölüm yağdırdılarhatırlayın...

Olmadı!

15 Temmuz'da yapamadıklarını 16 Nisan'a havale ettiler!

Türkiye'deki dostlarıyla bir olan ülkeler,"HAYIR"ın Erdoğan'ınsonu olması için, karanlıkta yol bulmaya çalıştı. Hersözleri öfke doluydu, her adımları kötülüğeyürüdü, kin ve nefret duygusu ile bir bütün oldular... Amaolmadı!

51.4'ün enkazı altında kaldı hepsi... 

Avrupa Konseyi ParlamenterMeclisi'nin  (AKPM)Türkiye'yi siyasi denetime alma kararı, bunlarıngerçekleşmeyen düşlerinin intikamından başka birşey değil. 

Türkiye, adeta kara ülkelerce kuşatılmışdurumda. 

Avrupa'da hüküm sürenFETÖ/PKK/HDP ve onların destekçileri,kuralsız ve karanlık bir savaşveriyor ülkemize karşı. 

Televizyon ekranlarında, gazete kağıdında, Fransa'dakialçağı aratmayan sırıtkan tipler vazgeçmeyecek biliyorum.Sabah akşam milletin aklını başından almayaçalışıyorlar görüyorum. Düşüncelerimizi gam veendişeyle doldurmayaazmetmişler farkındayım. 

AKPM'nin kararına Can simidigibi sarılan kaçıklar, alınan kararı fetih coşkusu ile yaşayanFatihler, kalemini namertçe kullananNişantaşı yalancıları... hepsinin yaptıkları güngibi ortada... Ben ve siz, yanihepimiz her şeyi ibretleizliyoruz. 

Türkiye'nin cellatlarına karşı, bize bir olmakdüşer, bize birlik olmak düşer.

Hep birlikte Türkiye olmaktır bize düşen!

Ne yaparlarsa yapsınlar!

Yılmak yok!

15 Temmuz direnişimiz bunlara yeter!

Tutkalla birleşmiş gönüller bir kez daha başarabilir,başaracaktır...

Hiçbir şey yapmasak bile.. 

Onurlu duruşumuzla, sadece AKPM'nin değil, dünyanındikkatini çekeriz. 

Yetmez mi?

Twitter:

Facebook:

Instagram: