HABER /  MAGAZİN

Ece Erken: Demet beni düşman ilan etti

Demet Akalın'la Okan Kurt'un boşanmalarıyla ilgili konuşan Ece Erken, "Çok üzüldüm ayrılmasına. Bu konuyla alakalı görüşmedim kendisiyle. Bizim programda ilk bu haberler çıktı. Kendisi kızdı galiba bana, beni düşman ilan etti.'' dedi.

Önceki gün Etiler'de görüntülenen sunucu Ece Erken, Demet Akalın ve Okan Kurt'un boşanması hakkında konuştu. Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde 6,5 yıllık evliliğini noktalayarak eşi Okan Kurt'tan boşandı. Akalın, ayrılığın ardından 'yakın dostum' dediği insanları birer birer sosyal medya hesaplarından sildi, hayatından çıkardı.

''BENİ DÜŞMAN İLAN ETTİ''
Sürpriz boşanmayla ilgili konuşan Ece Erken, "Çok üzüldüm ayrılmasına. Bu konuyla alakalı görüşmedim kendisiyle. Bizim programda ilk bu haberler çıktı. Kendisi kızdı galiba bana, beni düşman ilan etti. Benim her zaman arkadaşımdır" dedi.

''BİR SEBEBİ VARDIR ELBET''
Akalın’ın bir çok ünlü ismi takipten çıkarmasıyla alakalı olarak ise "Bir tek beni çıkarmadı daha. Bir sebebi vardır elbet. Boşanmanın formalite olduğunu sanmıyorum. Ortada çocuk var. Ağır bir travma, çocuğa yaşatmak istemez" yorumunu yaptı.

Serdar Ortaç'tan Demet Akalın'a destek: Yazıklar olsunSerdar Ortaç'tan Demet Akalın'a destek: Yazıklar olsunSerdar Ortaç'tan Demet Akalın'a destek: Yazıklar olsunHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Demet Evgar: Yaşadığım hayata şükrediyorum
Kadın arkadaşını kent meydanında dövüp yerde sürükledi
Fuhuş batağına saplanan kadının ibretlik hikayesi
Çin'den Türkiye'nin milli para teklifine büyük destek
'Kapan' filminin setinde dehşet! Nefes almakta zorlandı
24 Kasım şiirleri kısa 2 kıtalık Öğretmenler Günü şiirleri
Yorumlar