BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Serdar Ortaç'tan Demet Akalın'a destek: Yazıklar olsun

Lüks villasını su basan Demet Akalın isyanını sosyal medya hesabında paylaştığı mesajla dile getirirken ünlü şarkıcıya Serdar Ortaç'tan destek geldi.

Okan Kurt'un borçlarından dolayı Beykoz'daki villasına haciz gelen Demet Akalın, eşiyle tek celsede boşanmıştı. Demet Akalın'ın odası ve çocuğunun eşyaları kullanılamaz hale geldi. Ünlü şarkıcı, isyanını Instagram sayfasında paylaştığı notla dile getirdi. Serdar Ortaç, Demet Akalın'a destek olurken Instagram sayfasından bir not paylaştı.

''KİMSEYE GÜVENMEYECEKSİN'': İşte Serdar Ortaç'ın Demet Akalın'a destek verdiği o sözler... 'Evet adalet duygusallık dinlemez, herkese eşittir, ancak Kim yaptıysa, Demet Akalın’a Bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun. Boşver demet, bırak hortumları koparsınlar evden, daha iyi bir ev alacaksın ilerde. Buradan bir şey öğrendin kimseye güvenmeyeceksin! Heleki iş yaptığınız tüccarlara ikiniz de güvenmeyeceksiniz! Onlar ev araba dinlemez görüyorsun işte haciz koydular. Ancak Okan’da bu duruma düşmek istemezdi. O Çocuğunun babası ve sen de iyi bir insansın. Bunların hepsi bir sınav geçecek demet. Dünya kadar malın olmasın, sağlığın olsun!'

'Demet Akalın evine gelen hacizin ardından eşi Okan Kurt’a dava açmış ve çift 6,5 yıllık evliliklerini tek celsede noktalamıştı. Haciz işlemi yapılırken kopan hortumlar nedeniyle Demet Akalın’ın lüks villasını su bastı. Ünlü şarkıcı, isyanını Instagram sayfasında paylaştığı notla dile getirdi.

"Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat, gelen icra müdürü hakkınızda suç duyurusunu da yapacağım! Şu evimin sökemediğiniz, kopardığınız hortumlar bu yağmurda evi su bastırdı. "