BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

e-YDS Rusça sınav giriş belgesi alma ÖSYM 2018/6

YDS sınav giriş belgeleri ÖSYM tarafından online olarak erişime açıldı. e-YDS 2018/6 Rusça sınavı bu haftasonu 10 Haziran pazar günü yapılacak. YDS sınavı saat 14.00'te başlayacak. YDS Rusça sınav giriş belgeleri ile sınav salonuna gelen adaylar saat 14.30'dan sonra salona alınmayacak. YDS Arapça sınavı da 10 Haziran'da yapılacak.

Abone ol

e-YDS Rusça sınavı giriş belgeleri ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. 2018 YDS Rusça sınavı10 Haziran pazar günü saat 14.00'te yapılacak. ÖSYM tarafından erişime açılan YDS sınav giriş belgesi alma sayfasından adaylar TC numaraları ile sınav giriş belgelerini alabilecekler. e-YDS Arapça sınavları ise yine10 Haziran pazar günü yapılacak. 

ÖSYM, e-YDS sınav giriş belgelerini paylaştı. Adaylar, ÖSYM’nin internet adresinden TC kimlik numaraları ve aday şifreleriyle ile belgeleri görüntüleyebilir.

YDS RUSÇA SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, e-YDS İngilizce, Arapça ve Rusça sınav giriş belgelerinin erişime açıldığı belirtildi.

Açıklamada, "9 Haziran 2018 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2018/6 (İngilizce) adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesine ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tradresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile saat 14.00'ten itibaren edineceklerdir. e-YDS 2018/6 (İngilizce) için adaylar saat 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır." denildi.

E-YDS ARAPÇA NE ZAMAN: e-YDS Rusça'nın ise 10 Haziran'da gerçekleştirileceğinin bildirildiği açıklamada, "10 Haziran 2018 tarihinde uygulanacak olan e-YDS 2018/7 (Arapça ve Rusça) adaylarının sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgesine ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile saat 14.00'ten itibaren edineceklerdir." ifadelerine yer verildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Ahmet Şık HDP'nin kime oy vereceğini açıkladı sosyal medya yıkıldı
e-YDS Arapça sınav giriş belgesi alma ÖSYM 2018/6
UBER'den taksicileri sinirlendirecek yeni hamle!
Dizel aracına benzin konuldu maddi manevi yıkıma uğradı
Film setinde hayatını kaybetmişti! Prodüksiyon yetkilisi kusurlu bulundu
Halil İbrahim Kurum kimdir kaç yaşında sevgilisi kimdir?
Yorumlar