BIST 1.409
DOLAR 8,68
EURO 10,38
ALTIN 497,65
HABER /  GÜNCEL  /  EĞİTİM

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş 2015

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş 2015 ile çocuklarınızın ikinci dönem sınav sonuçlarını görebilirsiniz. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş linki haberimizde

Abone ol

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Girişi 2015, MEB'in velilerin çocuklarının eğitim hayatına ilişkin tüm verilere kolaylıkla ulaşabildiği bir sistemdir. 

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015 ile veliler çocuklarının ders notlarını, sınav sonuçlarını ve devamsızlık bilgilerini istedikleri zaman online olarak sorgulayabilirler.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş 2015 linki e-okul.meb.gov.tr'dir. 

e-OKUL VELİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne veliler öğrencilerin TC Kimlik Numarası ve Öğrenci Numarası ile giriş yapabilirler. e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'nde öğrencinin en son not durumu ve en son devamsızlık tablosu takibi kolaylıkla yapılabilir.  

e okul veli bilgilendirme sistemi giriş 2015.jpg 

E-OKUL NEDİR, NASIL ÇALIŞIR, E-OKUL SİSTEMİ GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

Bu sistem sayesinde veliler öğrenciler ile ilgili bir çok veriye ulaşabiliyor. Sınav notları devamsızlık merkezi sınav başarıları ve nakil işlemleri gibi şeyler e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi 2015 ile yapılabilmekte. e-okul ile bir öğrencinin okula kaydından mezuniyetine kadar olan bütün süreci içinde barındırır.

e-okul ile veliler okul tarafından veya öğretmenler tarafından kendilerine yapılan duyurulara ulaşabilir, ders programları derslere giren öğretmenler gibi bilgilere ulaşabilir, sınav tarihleri öğrencinin yaptığı devamsızlıklar gibi şeyler öğrenilebilir.

E-OKUL VELİ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ 2015 NASIL GİRİŞ YAPILIR? 


Öğretmen ve idareciler E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğrencilerin ve okul bilgilerinin çok daha etkin ve merkezi bir sistemde yönetimi, girişi ve düzenlemesi gibi işlemleri daha pratik şekilde gerçekleştirebilmeleri sağlanırken E-Okul veli bilgilendirme sistemi ise çocuğunuz ile ilgili olan güncel eğitim bilgilerine pratik şekilde ulaşabilmenize yardımcı oluyor. E-Okul yönetim bilgi sistemi ile öğretmen ve idareciler tarafından okul ve öğrenci bilgilerinin merkezi bir sistem içerisinde hatasız ve güncel olarak düzenlenebilmesine yardımcı oluyor. Dijital ortamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan E-Okul yönetim bilgi sistemi girişi, internet dünyasında bulunan E-Okul internet sayfasında öğretmen ve idareci giriş bölümünden yapılabiliyor.


e okul veli girişi e-okul.meb.gov.tr'de.jpg 

E-Okul yönetim bilgi sistemi girişi işlemleri öğretmen ve idarecilere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen 'kullanıcı adı' ve 'şifre' bilgilerini girerek yapılabiliyor. Öğretmen ve idareciler E-Okul yönetim bilgi sistemi ile birlikte idareciler okula dair öğrenci dosyası girişi, düzenlemesi ve güncellemesi, öğrenci fotoğraf girişi ve güncellemesi, nakil kaydı işlemleri, kayıt işlemleri, gelişim raporları, haftalık ders programı hazırlığı ve derslere giren öğretmen bilgisi gibi işlemler gerçekleştiriliyor. E-Okul yönetim bilgi sistemi içerisinde öğretmenler ise öğrencilerin not bilgisi, devamsızlık bilgisi, karne bilgisi, gelişim raporları ve performans notları gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor

ÖNCEKİ HABERLER
Cüce gezegenin en detaylı görüntüsü
Cüce gezegenin en detaylı görüntüsü
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Davullu zurnalı Kenan Evren töreni
Davullu zurnalı Kenan Evren töreni
Akılalmaz olay! Fön makinesi bebeği yaktı
Akılalmaz olay! Fön makinesi bebeği yaktı
Survivor Gönüllüler SMS sıralaması nasıl?
Survivor Gönüllüler SMS sıralaması nasıl?
34 polis için VIP gözaltı
34 polis için VIP gözaltı
Arınç 7 Haziran için iddialı konuştu!
Arınç 7 Haziran için iddialı konuştu!
Davutoğlu'ndan Esenler'e 90 bin konut müjdesi!
Davutoğlu'ndan Esenler'e 90 bin konut müjdesi!
Bakan Yıldız'dan darbe uyarısı
Bakan Yıldız'dan darbe uyarısı
Çağla Şikel'den Survivor Bozok itirafı!
Çağla Şikel'den Survivor Bozok itirafı!
Yorumlar 1 yorum