HABER /  MAGAZİN

Diziden kazandı tamiraneye yatırdı!

Küçük Sırlar dizisinin çapkın Çet'i diziden kazandığı paraları tutkusu olan bir işe yatırdı.

Küçük Sırlar dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, televizyondan kazandığını oto tamirhanesine yatırdı ve Amerikan otomobili tamirhanesi açtı

Küçük Sırlar dizisinin çapkın Çet'i Burak Özçivit, dizilerden kazandığını oto tamirhanesine yatırdı.

Amerikan arabalarına merakıyla bilinen ünlü oyuncu, Göztepe'de E 5 kenarında 500 metrekare büyüklüğünde yer kiraladı. Amerikan arabaları konusunda uzman bir ustayla anlaşan oyuncu, en büyük tutkusu olan klasik Amerikan otoları toplamayımesleği haline getirdi. Burada kendisi için eski arabaları toplayıp yenileyecek olan sanatçı müşterileri için de aynı hizmeti verecek. Aynı zamanda internet üzerinden siparişle getirttiği yedek parçaları satacak.

TULUM GİYECEK
Hurdaya çıkmak üzereyken bulduğu 1972 model 5 bin 700 beygir gücündeki Chevrolet Camaro otomobili alıp toplatan, her parçasını özenle seçen Amerikan klasikçisi Burak, geçtiğimiz aylarda da Amerikan yapımı bir Chevy Tahoe cip almıştı. Pek çok meslektaşı dizilerden kazandığını, emlak ve son model arabalara yatırırken Burak Özçivit, en büyük tutkusu olan klasik oto toplamayı ek işi haline getirdi. Bundan sonra dizilerden kalan boş zamanlarını geçireceği tamirhanesinde tulumları giyip ustasının en büyük yardımcısı olacak.
ÖNCEKİ HABERLER
Göçük anı saniye saniye kamerada!
Yemen'de protestolar büyüyor
İşte Mehmet Haberal'ın kaldığı oda
Milli Gazete'nin başına o geçti
Gelmeselerdi ilk öleni yiyecektik!
Erol Özmandıracı evlilikleri ilk eşi kimdir sevgilisinden çocuğu oldu
Yorumlar