HABER /  GÜNCEL

Diyarbakır'da geneleve operasyon!

Diyarbakır'da geneleve düzenlenen operasyonda yaşı küçük olmasına rağmen geneleve giren 6 kişi hakkında da yasal işlem yapıldı.

Diyarbakır polisi tarafından geneleve düzenlenen operasyonda yaşları küçük olmasına rağmen genelevine gelen 6 çocuk hakkında yasal işlem yapılırken, az miktarda uyuşturucu ele geçirildi.

Son günlerde kent genelinde çalışmalarını arttıran, geçtiğimiz günlerde dernek adları altında tombala oynatan mekanlara, dün de kentteki pavyon ve barlara operasyon düzenleyen Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Ahlak Bürosu ekipleri, onlarca polisle Mardin yolu üzerinde bulunan geneleve de operasyon düzenledi. Operasyona Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı motorize ekipler, cinayet, gasp ve yankesicilik şubeleri de destek verdi. Hem çalışanlar ve müşterilerin hem de odaların polisler ile Max ve Şimşek adlı dedektör köpekler tarafından didik didik arandığı operasyonda, az miktarda kubar esrar ve kokain ele geçirildi. Bunun yanı sıra yaşı küçük olmasına rağmen geneleve giren 6 kişi hakkında da yasal işlem yapıldı.

ÖNCEKİ HABERLER
Alibaba uçuşa geçti! İHA ile teslimat!
Ürdün'den şok karar! El Kaide lideri serbest!
Hastanedeki skandal 2 can aldı!
3 camide birden katliam: 100 ölü!
Obama'ya 'Kiev'e silah gönder' baskısı
Emekli olursam ne kadar emekli maaşı alırım hesaplaması
Yorumlar 5 yorum